Skocz do zawartości

2 x sapient pnb3 - czy te deski czyms sie roznia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wstępie dane podstawowe:

wzrost 170cm

waga obecnie 65kg ale zamierzam wrócic do mojej normalnej wagi 60kg

jezdze juz od 10 sezonow (z malymi przerwami)

nie wiem czy moje umiejetnosci to wciaz sredniozawansowane czy zaawansowane. ogolnie jezdze wylacznie po przygotownych stokach. moja dotychczasowa deska to mocno wysluzony podstawowy model. ogolnie radze sobie dobrze jak sa swietne warunki natomiast gdy pojawia sie nieco lodu albo wieksze muldy mam jakies opory psychiczne i czarne wizje ze napewno zaraz padne i cos sobie polamie i dlatego boje sie w nieco gorszych warunkach rozwijac wieksza predkosc. dodatkowo mam wrazenie ze przy wiekszej predkosci deska dziwnie sie zachowuje i takze ona powoduje moj strach.

 

chcialabym kupic deske ktora pomoze mi czuc sie bezpiecznie i spokojnie korzystac z urokow tego sportu. wybieralam wylacznie z desek damskich i w zasadzie jedyna jaka mi sie spodobala to sapient pnb3. i tu moje pytanie czym roznia sie ponizsze modele:

http://snowsport.pl/..._PNB3_2009.html

http://www.ebay.pl/i...=item20dab0bbb2

 

dotychczas jezdzilam na desce o dlugosci 155cm i wydaje mi sie za dluga. powyzsze deski produkowane byly tez o dlugosci 151cm tyle ze pierwszej z nich juz nie ma w tym rozmiarze a druga tez ciezko znalezc w polsce. czy wogole dlugosc 151cm bedzie odpowiednia przy moim wzroscie i wadze? czy z moimi umiejetnosciami poradze sobie na tej desce? w wielu artykulach polecaliscie ja sredniozaawansowanym chociaz producent wyraznie zaznacza ze jest dla zaawansowanych.

 

a jesli nie sapient to co w podobnej cenie? w przystepnej cenie znalazlam jedynie deski raven ale parametrami sa gorsze od tego sapienta

 

Dziekuję za pomoc :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z dlugoscia?

 

obecna deska 155 cm sięga mi do dolnej wargi i wydaje mi sie za dluga ale moze tylko mi sie tak wydaje. strasznie mi sie ten sapient podoba ale jedyne jakie znalazlam to sa 155 i teraz mam dylemat czy brac czy szukac jeszcze i liczyc ze trafi sie krotsza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...