Skocz do zawartości

uchwyty do przewożenia deski, pomoc dla dziewczyny :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Potrzebuję Waszej pomocy :)Ja osobiście nie jeżdżę i kompletnie się na tym nie znam. Mój chłopak zaś jest fanatykiem i ostatnio marudzi, że przydały by się mu takie uchwyty. Pomyślałam, że mu takie sprezentuję, jednak nie wiem o tym nic.

Czy polecicie coś konkretnego? Może jakieś linki do All? Bardzo bym prosiła, bo nie chcę kupić byle czego ;)

Nie wiem czy to ważne, ale jeździ audi a4 kombi

 

Proszę o wyrozumiałość w sprawie mojej wiedzy w temacie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o same uchwyty bez relingów. Jeśli chodzi o uchwyty montowane na belkach od relingów to warto rozejrzeć się za marką Thule - to na pewno się sprawdzi i nie będzie problemów. Generalnie chyba każdy uchwyt sie sprawdzi. Są też jeszcze bagażniki w postaci samych uchwytów montowanych na magnes ale nie wiem jak się to sprawdza bo nigdy nie używałem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uchwyty na magnes są dobrym rozwiązaniem ale potrafią rysować lakier i jak zapomni się odczepić to mogą podpierdzielić. Polecam coś w tym stylu http://allegro.pl/thule-726-deluxe-dachowy-uchwyt-na-narty-bagaznik-i3720963082.html . Najlepszy jest box na dach ale to jest drogi gadżet

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Strach padł bo podobno ktoś w Austrii dostał mandat za przewożenie sprzętu w środku samochodu. No cóż pewnie go dobrze nie przymocował. Pewnie wystarczyłoby wrzucić w futerał u spiąć jakimiś gumami. Co do dachowych to preferuję belki dachowe na rylingi lub rynienki. Przykładem moga być te w sklepie FeuVert. Ja ostatnio mam samochody z rylingami więc nie jest to dla mnie problem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...