Skocz do zawartości

pomoc w doborze deski


atom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcial bym was poprosic o pomoc w kupnie deski.

Cena to do 1200 max 1500. Jezdzilem na desce 6 lat ale byly to same stoki, deskem mam obecnie frerider. W tym roku przed wyjazdem w gory chcial bym sobie kupic nowa deche, ktora sprawdzi sie na puchu jak i na twardym stoku :) rowniez chcial bym zaczac troche skakac na rampach itp no rozumiece jakies ewolucje bo mega mi sie to wkreca :D takze w wybraniu wiazan ktore kupie pozniej jak odloze troche sianka :)

Sam szukam po allegro ale nie zabardzo sie na tym znam wiec licze na wasze doswiadczenie i pomoc :)

Jesli to wazne to moj wzrost to 178 a waga 73.

 

ps kocham predkosc i cenie zwinnosc :)

 

dizieki za przeczytanie postu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) No dobra rozumie nie chodzi mi tez ze mam na tej desce nie wiadomo jak zapierdzielac :) ok ok :D na wziazanie mysle tak w granicy 200 - 250. Wracajac do deski nie chcial bym zeby byla za twarda :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra najwyzej przekrocze lekko te 1500 :D Patrzylem na te deski i Pathron Sensei a Pathron EcoSensei niewiele sie roznia tylko chyba rdzeniem. czy Duza jest to roznica w jezdzie miedzy ta a ta deska ? K2 Raygun i K2 lifelike tu znowu roznice sa za duze choc sie nie znam na tych paramatrach opisujacych deski. Te 2 inne firmy ktore napisales Lib tech za drogo a tej ostatniej wgl nie znalazlem.

Ogladalem tez inne dechy i jest troche tego ale wole zdac sie na kogos co cos wie na ten temat wiec zostaje przy tych propozycjach ktore napisales, ale i tak nie wiem na co sie zdecydowac :) Co do wiazan nie patrzylem na nie wgl i nie przypuszczalem ze sa takie drogie. Wiec polecasz Fluxy tak to moze jakis konkretny model ? do 700. Jesli nie pojawia sie zadne inne opcje to zostane przy twojej Pathorn sensei z fluxami :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...