Skocz do zawartości

Butki-firma,system


Rekomendowane odpowiedzi

aj no o to mi chodziło tylko źle mi sie napisało :P zamyślony chyba byłem. Więc w jakich butach taki system został zastosowany ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do butków to posiadam 32 Exus i jestem z nich zadowolony. Buty bardzo wygodne, fajnie rozwiązana sprawa ze sznurowaniem, umożliwia przy niewielkim wysiłku dobrze zasznurowac butki , dobrze trzymają, cieplutki i nie przemakają. Polecam te buty aczkolwiek są mięciutkie. Możesz sobie wziąc np 32 Prion, właściwie rozwiązania te same ale troszke sztywniejsze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Witam,

 

ja mam trochę inne pytanie. W sumie deskę miałem pierwszy raz w życiu na nogach w tym roku. Ale bardzo mi się spodobało ;) Zastanawiałem się nad kupnem całego sprzętu, ale nie stać mnie na razie. Więc postanowiłem zainwestować w buty.

I właśnie tutaj jest moje pytanie:

Czy kupić jakieś lepsze buty (deska na razie wypożyczana) ?? Czy kupić jakieś gorsze na początek ?? Czy może nie opłaca się kupować samych butów, jeżeli mam zamair narazie deskę wypożyczać ??

 

Czekam na Wasze wypowiedzi.

Pozdrawiam.

 

PS. Przymierzałem w sklepie buty Northwave 08 Freedom SL2. Czy one nadają się dla początkującego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ostatniego pytania to każde buty nadadzą się dla początkującego :-P a Northwave Freedom to fajne butki , wygodne i solidne i jak najbardziej polecam. A to czy warto same buty kupowac ? No to już sprawa indywidualna bo tak czy tak to buty będziesz musiał sobie kupic a jak kupisz teraz dobre butki to na pewno Ci posłużą. Nie warto kupowac jakiś najtańszych butów, musisz kupic buty w których będziesz się czuł komfortowo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, boje sie najbardziej oto, ze buty (zasłyszane) Northwave pasują do mało których wiązań. Czy to prawda ? Bo ja chciałbym sobie kiedyś kupić wiązania typu Flow. Będą one pasować do takich wiązań?

A co do butków, to bylem je przymierzyć i pasują mi.Ale zamówię ten sam rozmiar przez neta,bo taniej :) Mam nadzieje ze jeżeli wezmę ten sam model i rozmiar to nie będą sie różnic od siebie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Flowami to nie wime jak to jest ale słyszałem że do tych wiązań nie wszystkie buty się nadają, co do innych wiązań to większych problemów nie powinno byc... a co do pytania o rozmiar to jasna sprawa ze nie bedzie sie roznil jesli to ten sam model :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...