Skocz do zawartości

Nauka


Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej wynając instruktora, chociażby na godzinkę. Bardzo dużo Ci to da w przyszłości, bo instruktor wytłumaczy Ci przynajmniej podstawowe zagadnienia i później łatwiej będzie Ci się uczyc samemu. Kosztów nie znam za bardzo, bo z instruktora nigdy nie korzystałem. Podejrzewam, że gdzieś 50zł godzina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jed powiedział. Ja miałam instruktora przez godzinkę i uważam, ze to mi dało dosyć dużo. Przynajmniej pozwoliło jakoś utrzymać sie przy życiu ;]. Godzina może sie wydawać ze to mało, ale jednak wydaje mi sie że mozna się duzo nauczyć. a jeśli chodzi o koszty to właśnie tak 40-60 pln/h

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Ja się zastanawiam nad robieniem instruktora. Tylko najpierw muszę skończyc szkołę średnią. :) Póki co może jakiegoś pomocnika zrobię... ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Ja rowniez polecam instruktora, dobrym pomyslem jest chwila obserwacji innych ludzi, poprobuj samodzielnie przez godzine-dwie, (nie dluzej zeby nie nabawic sie zlych nawykow), a potem szybko do instruktora na godzine-dwie, w ten sposob zobaczysz na poczatku jak ci wszsytko wychodzi i jeszcze bardziej sie przekonasz do krotkiego kursu. mnie za pierwszym razem zjechanie z 300-400m beginner stoku zajelo prawie godziny ;-), za nastepnym razem juz bylo duzo lepiej i potrafilem powoli zjechac z polowy stoku bez przewracania, taki moment jest wg. mnie bardzo dobry na instruktora.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...
  • 5 months later...

Taki podręcznik przydaję się przy nauce takich technik jak skręty cięte nw lub wn oraz różnych ewolucji freestyle'owych. Polecam. Sam kiedyś używałem (jako dodatek do opieki trenerskiej oczywiście;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade w tym roku ze swoja dziewczyna w gory, to bedzie moj 4 sezon, jezdze dobrze istruktora mialem na kwadrans ;P oboje jestesmy dobrze wysportowani, ona dopiero bedzie sie uczyc, chyba nie bedzie jej potrzebny istruktor jesli przekaze jej to samo co instruktor mi ;P?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...