Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem początkującym i potrzebuje deski znalazłem taką http://allegro.pl/snowboard-k2-fast-plant-2011-154-cm-bcm-mega-i3402560029.html#delivery będzie dobra? Mam 165 cm wzrostu, waże 55kg mam 13 lat i deska może chyba być troszke za duża bo jeszcze rosne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raven Rasta, kolega ma i do freestajlu dobrze sie spisuje :)

Chyba ze wolisz cos ala AM / FR to Raven Shape Black :)

Takie deseczki jak wyzej chodza gdzies kolo 700 zl, a w tej kwocie lepszej nowki nie dostaniesz chyba ze uzywke jakas ;P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A deska o wysokosci 150cm da rade?

moge patrzeć na to czy tu jest zle opisane ?

I szukam deski z wiązaniami za 700zł coś tak a nie bez a ten raven z wiazaniami ponad 1000zł kosztuje :)

Optymalny przedział wagowy

Długość 147cm - 45-65kg

Długość 151cm - 50-70kg

Długość 154cm - 54-80kg

Długość 155cm Wide - 60-88kg

Długość 157cm - 62-88kg

Długość 160 cm - 72-96kg

Długość 161cm Wide - 75-100kg

I

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak marpyc powiedział, to jest bardzo mały budżet a deski Raven'a o ile sie nie myle są najtańsza firmą w Polsce. Oczywiście napewno kupisz jakieś inne NO_NAME'y za 300 zł ale w takich kategoriach się juz nie orientuje.

Mój kolega kupił deske Raven Raste za 600 zl nówke poniewaz miala przesunieta grafike o 2-3 mm co robiło spadek ceny o 200 zl. Poszukaj czegoś takiego po necie jest tego pełno :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to samo. Nie ma desek do wszystkiego. To tak jakbys chcial auto do sciganiavsie na torze i dajace rade w terenie :) Jibmaster do parku jest ok, na street tez, natomiast przy wiekszych predkosciach spisze sie duzo slabiej od Rasty.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale spokojnie pojezdze na niej na stoku tylko bede mial problemy z szybszą prędkością? A do wiązań o rozmiarze 42-45 włoze buta z rozmiarem 41 i bedzie tak samo jak 42?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie z jazda bedzie tak ja opisujesz to Ty :)

A co do wiazan to nie powinna być jakaś MEGA różnica, pozatym jesteś młody więc noga Ci napewno jeszcze urośnie :)

POzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...