Skocz do zawartości

Zakup deska + wiązania - pomóżcie


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję żeby ktoś naprowadził mnie jak mam dobrać dla siebie deskę. Myślę, że nie będzie to takie proste. Na snowboardzie miałem przyjemność jeździć zaledwie 4 razy, i bardzo się wkręciłem w ten sport.

Postura taka:

Wzrost - 195cm

Waga - 98kg

But - 31,5cm (rozm. 48 )

Wiek - 21lat

 

Deska jakiej potrzebuje to all mountain, taka do podszkolenia swoich umiejętności. Myślę żeby na początek zakupić coś tańszego do nauki, a za kilka sezonów dopiero dobry sprzęt. W tej chwili do wydania mam ok 700zł, da rade kupić coś za te pieniądze?

Czytałem wszystkie porady zawarte na forum i domyślam się, że należe do grupy Yeti :D

Deska wide, tylko jaka długość 167? Czy może coś innego...

Jaka marka deski? Bo przeglądając allegro widziałem tylko nazwy Raven, Black Fire, Quest, Pale itp i domyślam się, że nie są to jakieś znane marki tak?

Chyba lepiej kupić jakiś tańszy model znanej marki niż nie wiadomo co.

Stąd moja prośba, nakierujcie mnie czego szukać. Do tego potrzebne będą jakieś sensowne wiązania, żeby utrzymały taką mase na desce...

I jeszcze jedno pytanko: nie mogłem nigdzie znależć rozmiaru butów na mnie i kupiłem buty snowboardowe firmy Blax, znacie tą firme w ogole? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Blax widziałem ostatnio w sklepie buty z tej firmy ale nie wiem o nich nic xd. Co do desek to znam tylko Ravena. Na początek lepiej kupić porządne wiązania niż super deske. Wybór nalezy do Ciebie i zalezy od tego ile chcesz wydac na sprzęt. I nie kupuj używanych wiązań bo róznie bywa..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do firmy Blax to jest dosyc znana firma produkująca stosunkowo niedrogi sprzęt z tej średniej półki. A co do twojego pierwszego pytania to deska dla Ciebie powinna miec coś w granicach 165 cm najlepiej Wide. A te 700 zł to chcesz wydac na samą deskę czy z wiązaniami :?:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...