Skocz do zawartości

Zakup :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio właśnie zakupiłem sobie zestaw i chciałbym usłyszeć wasze opinie, a więc:

deska : Burton Custom Flying V

wiązania : Burton Genesis Est

buty : Burton Imperial :)

 

Mam jeszcze jedno pytanko, oglądałem sobie deseczkę i patrząc na jej tył ( ma taki jak każda te same napisy i wgl, lecz jedno mnie dziwi z tyłu ma tło czarne, a patrzyłem po różnych sklepach i ten rozmiar co ja właśnie mam nie posiada na żadnych zdjęciach czarnego tła z tyłu. Co to może być? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw ma jedną wadę niestety. Bez złotego łańcucha na szyi, wielkiej litery B na plecach i BMW 316 coupe z 1998 roku, zestaw będzie słabo jeździł :P

Do lansowania się na stoku w sam raz, ale za tą kasę można było kupić coś bez loga B, co będzie przynajmniej kilka razy lepiej jeździło :)

Jeśli grafika ślizgu jest zrobiona jako die-cut to siłą rzeczy musiała powstać wersja kolorystyczna którą masz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma co dyskutować, bo podejrzewam, że kupiłeś tą deskę i wiązania bez wcześniejszego porównania jej z innym sprzętem na stoku :)

Die-cut czyli ślizg wycinany. To co wytną z danego koloru ślizgu wsadza się do kolejnej deski. Dzięki temu B oszczędza na materiale :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem wcześniej na różnych typach desek, były to przeważnie z wypożyczalni, powiem tak: gość który polecił mi tą deskę sam na niej jeździł i chwalił sobie nią, po drugie jest to flagowy model Burton'a.

A ty jeździłeś na takim zestawie kiedyś, że piszesz tak o nim? :)

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem jak tam sprawa z fluxxami wyglada wiem jedynie ze czesto sie je do naprawy oddaje :)

Jak sie przejade pierwszy raz w moim sprzecie na zime napewno zdam Ci relacje czy az tak zle jest :P

pOzdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...