Skocz do zawartości

Wycena zestawu snowboardowego (buty+wiązania+deska)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

 

 

Opiszę w skrócie moją prośbę:

 

Parę sezonów temu (jak jeszcze byłem małym brzdącem) zachciało mi się jeździć na snowboardzie. W zasadzie sezon już się kończył, ale byłem tak napalony, że w końcu namówiłem rodziców do kupna sprzętu (w zasadzie to było za moje pieniądze, ale mniejsza z tym :) ). Pewnego razu wybrałem się na giełdę i zakupiłem poniższy zestaw: buty (jakieś deluxe, chyba nic to nie mówi), deskę Nidecker (oznaczenie na desce to "125 058888) oraz nowe wiązania Quechua (Rn's 2 Jr). Za całość zapłaciłem chyba coś koło 500 zł (tak, wiem pewnie mnie zrobili na cacy). Po czym pełny szczęścia wybrałem się raz na stok, na parę godzin i sezon się skończył. Później już nigdy nie jeździłem, a sprzęt się kurzył.

 

Jako, że jestem laikiem proszę Was, drodzy forumowicze o pomoc w wycenie sprzętu, gdyż chciałbym go sprzedać i nie zostać zrobionym w balona po raz drugi :P

 

Dodatkowo, jeśli moglibyście mi powiedzieć co to za rodzaj deski i wiązań to byłbym wniebowzięty.

 

Z góry przepraszam, za jakość zdjęć, ale były robione w piwnicy. Nie jest do końca wszystko wyczyszczone, gdyż jedynie przetarłem szmatką.

 

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...