Skocz do zawartości

Sprzedam Zestaw Burton - Deska+Wiązania+Buty+Pokrowiec


Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam Zestaw Burton - Deska+Wiązania+Buty+Pokrowiec Witam serdecznie !

 

Mam do sprzedania :

 

- Deska snowboardowa Burton Hero 162cm

Materiał: Rdzeń: Super Fly; Core z systemem Dualzone EGD;, z profilem negatywnym

Cechy charakterystyczne: Bezpośrednie połączenie kanałowe, moc skoncentrowana wzdłuż centralnego rdzenia - kompatybilne z każdym wiązaniem Burtona, by dać możliwość niekończących się opcji ustawienia pozycji;

Kształt: Twin-Like; zwężana grubość na czubku i ogonie redukuje wahania i daje poczucie lepszej zabawy;

V-Rocker; - łącznik pomiędzy twoimi stopami a nosem i tailem deski;

Włókno szklane: Triax Response;

Ślizg: Sintered (spiekany);

Giętkość: Twin;

Wyczucie deski: 2/10

Kolekcja Wi 2010

 

- Wiązania Burton Cartel rozmiar L z kolekcji Zima 2010

Wiązania które pozwolą spełnić wszystkie marzenia, które się w nocy przed wyjściem na deskę przyśnią. Ulubiony model Pro-riderów na całym globie. Super lekkość i moc reakcji, by freestyle pozostał freestylem, a jazda była w 100% kontrolowaną przyjemnością.

- reakcja wiązań na deskę (response) : 7 (niewielka 1 - duża 10)

- wiązania z systemem mocowania do deski EST - lepiej kontroluj deskę, poczuj niesamowity komfort i nie przejmuj się ustawieniem wiązań...Tu nie ma ograniczeń

 

- Buty Burton Ruler to znana nazwa wszystkim snowboarderom od ponad dekady. Jest to tak skonstruowany but, aby nasza przygoda ze snowboardem była miła i przyjemna. Nowość to wewnętrzna "poduszka" w podeszwie, która absorbuje uderzenia jeszcze lepiej niż do tej pory.

MIĘKKOŚĆ (określa twardość buta):6

Shrinkage - technologia redukcji rozmiaru

SZNUROWANIE: Speed Zone Lancing System - dla lepszej kontroli wiązania

WKŁADKA: Imprint 2 z zapięciem na rzep, wkładka dodatkowo ocieplana

AMORTYZACJA: lekka podeszwa z dodatkową poduszką powietrzną

FLEX I REAKCJA: elastyczna konstrukcja

KOMFORT: wewnętrzna wstawka przeciw dostawaniu się śniegu do środka buta, dopasowujący się język buta, wyściółka antybakteryjna, wkładka Level 1 EVA, konstrukcja Total Comfort

Rozmiar 46

 

Żadna z rzeczy nigdy nie była uszkodzona, stan idealny, byłem na tym sprzęcie tylko na 2 wyjazdach, ale muszę zakończyć moją przygodę ze snowboardem z powodu kontuzji.

 

Cena za zestaw to 1300 PLN (do negocjacji)

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt

tel. 518 912 880

email. filip.klos1@wp.pl

 

Mogę przesłać zdjęcia na maila !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

A co to za pokrowiec? Firma / model / rozmiar / cena? Jeżeli to nie jakiś no-name i rozważasz sprzedanie pokrowca osobno, to możesz mi coś podesłać na maila - metallica_21@poczta.fm

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 10 months later...

Sprzedam Zestaw Burton - Deska+Wiązania+Buty+Pokrowiec Witam serdecznie !

 

Mam do sprzedania :

 

- Deska snowboardowa Burton Hero 162cm

Materiał: Rdzeń: Super Fly; Core z systemem Dualzone EGD;, z profilem negatywnym

Cechy charakterystyczne: Bezpośrednie połączenie kanałowe, moc skoncentrowana wzdłuż centralnego rdzenia - kompatybilne z każdym wiązaniem Burtona, by dać możliwość niekończących się opcji ustawienia pozycji;

Kształt: Twin-Like; zwężana grubość na czubku i ogonie redukuje wahania i daje poczucie lepszej zabawy;

V-Rocker; - łącznik pomiędzy twoimi stopami a nosem i tailem deski;

Włókno szklane: Triax Response;

Ślizg: Sintered (spiekany);

Giętkość: Twin;

Wyczucie deski: 2/10

Kolekcja Wi 2010

 

- Wiązania Burton Cartel rozmiar L z kolekcji Zima 2010

Wiązania które pozwolą spełnić wszystkie marzenia, które się w nocy przed wyjściem na deskę przyśnią. Ulubiony model Pro-riderów na całym globie. Super lekkość i moc reakcji, by freestyle pozostał freestylem, a jazda była w 100% kontrolowaną przyjemnością.

- reakcja wiązań na deskę (response) : 7 (niewielka 1 - duża 10)

- wiązania z systemem mocowania do deski EST - lepiej kontroluj deskę, poczuj niesamowity komfort i nie przejmuj się ustawieniem wiązań...Tu nie ma ograniczeń

 

- Buty Burton Ruler to znana nazwa wszystkim snowboarderom od ponad dekady. Jest to tak skonstruowany but, aby nasza przygoda ze snowboardem była miła i przyjemna. Nowość to wewnętrzna "poduszka" w podeszwie, która absorbuje uderzenia jeszcze lepiej niż do tej pory.

MIĘKKOŚĆ (określa twardość buta):6

Shrinkage - technologia redukcji rozmiaru

SZNUROWANIE: Speed Zone Lancing System - dla lepszej kontroli wiązania

WKŁADKA: Imprint 2 z zapięciem na rzep, wkładka dodatkowo ocieplana

AMORTYZACJA: lekka podeszwa z dodatkową poduszką powietrzną

FLEX I REAKCJA: elastyczna konstrukcja

KOMFORT: wewnętrzna wstawka przeciw dostawaniu się śniegu do środka buta, dopasowujący się język buta, wyściółka antybakteryjna, wkładka Level 1 EVA, konstrukcja Total Comfort

Rozmiar 46

 

Żadna z rzeczy nigdy nie była uszkodzona, stan idealny, byłem na tym sprzęcie tylko na 2 wyjazdach, ale muszę zakończyć moją przygodę ze snowboardem z powodu kontuzji.

 

Cena za zestaw to 1300 PLN (do negocjacji)

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt

tel. 518 912 880

email. filip.klos1@wp.pl

 

Mogę przesłać zdjęcia na maila !

Czy oferta aktywna ?
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...