Skocz do zawartości

Poszukiwana "poobna" deska


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

 

poszukuję deski, która byłaby taka sama lub lepsza od FLOW WX 2010.

Może inaczej. Deska jest dla kogoś, kto chciał kupić ze znajomym taką samą deskę, ale wtedy Flow WX 2010 była tylko jedna więc teraz ta osoba chce koniecznie taką samą albo lepszą z naciskiem na lepszą.

Osoba ta jeździła kilka razy na tym FLOW i stwierdza, że musi mieć koniecznie lepszą ewentualnie taką samą. W koło powtarza się też: " uniwersalna - all mountain, ale z lekką przewagą na freestyle! "

 

Czy ktoś jest w stanie coś polecić?

 

Z góry dzięki za odpowiedź,

TNJF

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 99% desek będzie lepsze od Flowa. Nie wiem jaki masz budżet, ale dobrych desek jest masę poczynając od K2, poprzez Pathron (FS, Chillstick, Sensei), Academy, Signal, Never Summer, Gnu, a kończąc na Libtechu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na szczęście, nie dla mnie ; )

Co do budżetu powiem tak:

Gość trzy lata zbierał, żeby kupić lepszą deskę od kolegi, który sprzątnął mu wtedy tego FLOW WX 2010 ; )

Tłumaczyłem, że pewnie wiele desek jest lepszych, a już na pewno za taką cenę. (wtedy tamta kosztowała chyba ponad 2 tysiące), ale człowiek jest uparty.

 

Możesz podać jakieś konkretne modele?

Z tego co wiem, potrzebna będzie Wide, bo stopy ma duże.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych firm które wymieniłem nie robi lipy. Jeśli masz powiedzmy 1000zł, to nic lepszego niż deski Pathrona nie znajdziesz (w szczególności Sensei), a jeśli możesz wydać ponad 1500zł, to wybrałbym coś z Signala (np. OG, Omni) lub Libtecha.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAthron Chillstick, PAthron Sensei, Endeavor Guirella, Endeavor BOD, K2 Fastplant, Stepchild Simon Chamberlain, Stepchild FTW, APO Dragon, Voelkl Riot, Voelkl Squad, Arbor Westmark, Bataleon Evil Twin - > te modele desek moge z czystym sumieniem polecić

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...