Skocz do zawartości

Deska dla amatora


Rekomendowane odpowiedzi

Nim wpadłem na to by zapytać zmieliłem kilka tabelek i artykułów, jednak jako całkiem zielony gamoń wole zapytać. ^^ Mam 171 cm, 60 kilo wagi i opanowałem minimum podstaw na wypożyczonej desce. Chciałbym by ktoś o podobnej "specyfikacji" ciała doradził mi długość jak i model deski. Jeśli o model chodzi to myślałem nad Sapient Evolution oraz Rosssignol District natomiast długość to ok 150 cm. Nie chcę kupować niczego szczególnie drogiego bo chyba bez sensu inwestować większą kase w pierwszy blat. Z góry dzięki za odp. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosoła możesz sobie darować. Niższe modele desek są słabiutkie, a niskie modele wiązań to już dramat. Evolution to zaawansowana deska FS z solidnym popem, więc nie wiem, czy akurat coś takiego Ci jest potrzebne. Deska około 150cm będzie ok.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrał mi się Raven RVN jako że odpowiada mi z długości jak ulał i flex 5/10 to chyba dość optymalne rozwiązanie. Mam możliwość kupić go razem z wiązaniami Raven S250 z tego sezonu i butami Raven Target z zeszłego sezonu. Ma to sens za ~1200 zł? ;>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje go na chwile bo mam chwile zawahania - Raven RVN vs Element. Problem polega na tym że po zmierzeniu siebie dokładniej wychodzi na to że 151 cm to akurat przestrzeń między dolną a górną wargą, więc może lepiej dziabnąć 147 cm? Czy w ogóle dać sobie spokój z Elementem i pozostać przy starym wyborze? :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc 147, bądź co bądź to pierwszy blat więc warto mieć możliwość skosztowania uroków zarówno jazdy jak i latania ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...