Skocz do zawartości

Jakaś deseczka, wiązania i buciki, początkujacy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

W tym sezonie spróbowałem wspaniałego sportu, który mnie strasznie wciągną :D. Byłem 3 razy na wypożyczonej desce i chyba nadeszła pora na coś własnego :P. Rozglądałem się, coś tam poczytałem i teraz mam mega mentlik w głowie. Objechałem trochę sklepów, lecz w tym Rzeszowie to normalnie porażka z snowboardem:/, nic nie maja 3 deski na krzyż. Może ktoś obczaja jakiś sklep fajny w Rzeszku lub okolicach co ma troszeczkę asortymentu? Mam 24 lata, 181 cm wzrostu, no i zamierzam schudnąć ale na razie 87 kg wagi :/. Bardzo mi się podoba deska NS Cobra lub SL rozmiar chyba 158 (nie wiem czy dobry), tylko nie wiem czy dam sobie z nią rade. Co do wiązań i butów to mierzyłem jedynie jakieś burtonki i salomony, bo to jedynie w sklepach mieli oraz oczywiście także wiązania burtony mi polecali:D. Co sądzicie o wiązaniach flow i butach? Przypadły mi także do gustu wiązania union atlas, rome 390, Flux TT30L, co o nich sądzicie? Może polecicie mi coś ciekawszego ?? Mój budżet na dechę i wiązania to koło 2k może być troszeczke ponad.

 

 

Pozdrawiam i czekam na pomoc:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Union Atlas to z tego co słyszałem bardzo dobre wiązania, ale przytaczam jedynie opinie innych, rome także spoko, jeśli chodzi o fluxy to nie wiem, ale ogółem robią dobre wiązania, więc nie powinieneś narzekać. Ja bym wybrał Atlasy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiązania już sobie upatrzyłem Union atlas albo SL, nie wiem co lepsze. Teraz dylemat czy l/m mi wystarczą(but 44). Co do deski to trudna sprawa za dużo tego wszystkiego:D. Buciki jadę kupić w następnym tygodniu (może coś mi się spodoba:P).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...