Skocz do zawartości

Ogrzewacze do butow


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli bardzo przemaczasz uty to tak.

Jeszcze nigdy po czymś takim nie miałem ani troche wilgoci w bucie,co przy jeździe z dnia na dzień jest przydatne.

Poza tym miłę uczucie jest jak włożysz noge do buta po wyciągnięciu grzałki xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh nie używałem takiego gadżetu :-) a w sumie to by mi się mogło przydac bo zawsze mam na początku problem z zimnymi stopami :-) zanim się zagrzeją to troche mija... ile takie cudo kosztuje ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te grzałki to mega bajer. W ciągu paru godzin całkowicie wysuszają buty. Max przydatne. Drogie to chyba też nie jest. Podejrzewam, że koło 50zł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie o czymś takim mówiłem. ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka grzałka bardzo fajna sprawa tyle ze jak :) buty dobre to wilgoci ani pot sie ich nie trzyma i sa suche. Wczesnie byla opinai ze "milo wlozyc do takiego buta noge odrazu po wyjeciu grzalki" potwierdzam :P tak jak koszulke odrazu po prasowaniu :) fajny gadzet tyle ze nie wiem czy material z jakiego sa buty wykonane mozna w ten sposob suszyc. Nie wiem jak jest ze snowboardowymi i jakie cieplo taka grzalka wytwarza. Bo co do zwyklych to taki przyklad tylko na moich pisalo ze musza schnac w temp pokojowej bez grzalek itd wiec moze niektore buty snowboardowe wkladki maja takie zastrzezenia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są grzałki raczej specjalnie przystosowane do butów snowboardowych/narciarskich, więc takiego problemu nie powinno być. Chyba, że masz jakieś naprawdę gówniane te buty... :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ja nie mowie o swoich :P:D:D Choc pojecia nie mam :P ale np na butach skorzanych do normalnego chodzenia pisalo mi zeby schly naturalnie ;) wiec tylko chcialem sie dopytac czy snowboardowe tez moga miec takie wskazania ;)

 

 

a moze mam gowniane :(:D:D:D:D:D tylko cicho :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...