Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupić nową deskę Elan Gravity + wiązania niestety nie wiem jakie, za 475 zł.

Nigdy wcześniej nie jeździłem na desce, mam pytanie jaka długość deski byłą by odpowiednia dla mnie mam 182 cm i ok 73 kg. prosze o opinie na temat tej deski,i czy cena jest dobra, osób które ja znają albo ja mają

 

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Witam jezeli chzodzi o dlugosc blatu to twoj przedzial rozmiarowy to : 160-162. Kezeli nigdy nie jezdziles na desce to proponuje dolna granice rozmiarowa. Bedzie ci sie latwiej manewrowalo blatem.

 

co do Elan Gravity hmmm deska dosc wzgledna .. nie nalezy do wyzszych polek ale ty tego nie odczujesz. Rdzen nawet nawet jest : drewniany , laminowany i powlekany wloknem szklanym :) przez to nie powinienes tak szybko zajechac tego blatu.

Deska all mountain. Ktora ci wlasnie mialem polecac. dlatego ze nie wiesz jeszcze dokaldnie w jakim kierunku bedziesz chcial jezdzic czy fs czy fr. czy jeszcze cos innego.

Na poczatek powinna ci wystarczyc .

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma taką deskę. Z wiązaniami ,że tak powiem, też nei wiadomo jakimi. Generalnie na początek daje radę. Nie udało mu się jej rozwalić. Sam też przeżył.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...