Skocz do zawartości

Niepasujące wiązania do butów ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że to mój pierwszy post to chciałbym wszystkich przywitać :)

Swoją przygodę ze Snowbordem zaczołem w tym roku i na tyle się wkręciłem że postanowiłem jak najszybciej zakupić spodnie, kurtke i buty (DC Siloh roz. 42). Ku mojemu zdziwieniu gdy na stoku (w Myślęcinku) wypożyczyłem deske z wiązaniami to pasek wiązania trzymający palce był lóźny, klamry nie można było już bardziej zacisnąć, wiązanie w kostce trzymało.

Gdy wziołem jednak deske kolegi to wszystko grało.

Zamierzałem kupić deske z wiązaniami przez internet, bo raz że taniej, a dwa że w Bydgoszczy nie ma zbyt dużego wyboru. Ale nie chciałbym kupić złych wiązań. Możecie mi coś doradzić ?

Swoją drogą myślałem o tym zestawie http://allegro.pl/no...html#tabsAnchor

 

P.S. Z załączniku wrzuciłem moje buty.

post-3313-0-61988600-1359024395_thumb.jpeg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego szmelcu. Jak chcesz czerpać radość z użytkowania deski to zastanów sie nad używką, markową 2-latkę kupisz sobie za pare stów i pojeździsz kilka sezonów. Jakość sprzętu jest naważniejsza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wybrać taką oferte czy nie ? Bo z postu Świeżaka wnioskuje że to "szmelc", a z kolegi Wujka że to dobry sprzęt, chyba że pisałeś to ironicznie :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżak, który nie jeździł na aktualnej kolekcji nie ma zielonego pojęcia o tym sprzęcie. Do 2009 roku Raven robił słaby sprzęt, potem przeniósł produkcję do Nobile i od tego czasu bez dwóch zdań rządzi. Przetestowałem większość desek Ravena, poza tym poszukaj w sieci aktualnych testów fachowych czasopism, np. MDSu, w których Raven wymiata w swojej klasie cenowej i po prostu nie ma konkurencji. To najczęściej polecane deski snowboardowe w tej klasie cenowej, a Raven to najczęściej kupowana w Polsce (również w Wielkiej Brytanii) marka. Nawet na tym forum jest kilkanaście osób mających i polecających deski Ravena.

Polecam samemu przetestować. Najbliższe duże testy są w Istebnej 16.02 i będzie tam m.in. Raven, Signal, Pathron i Never Summer.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z marpyc-em od prawie 3 sezon-ow smigam na desce Raven-a model Blur i zlego słowa powiedzieć nie mogę śmiga się aż miło. Kolega który jezdzi juz od 7 lat po paru zjazdach na raven-ie stwierdzil ze blacik jest wporządku i przy nastepnych zakupach na pewno nie bedzie szukal "markowych uzywek" ) tylko kupi cos z Raven-a. W sumie smieszą mnie teksty w stylu kup markową uzywkę 2 latkę " ...patrząc po sprzedaży desek Raven-a w przeciagu ostatnich 2 lat mozna smialo powiedzieć ze to są juz markowe deski a nie jakiś "szajs"..a jak ktos twierdzi ze te deski sa beznadziejne to mozna tylko posluzyc sie cyctatem " słabej "baletnicy" przeszkadza i rąbek u spodnicy" :lol: Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak zrobie, wypłata ostatniego więc zakupie Ravena z wiązaniami, może w Lutym jeszcze się załapie na jakieś mrozy. Rozumiem że model "nie wide" będzie idealny pod moje buty ? Mowa o czymś takim http://allegro.pl/nowy-snowboard-raven-grunge-157cm-wiazania-i2966049337.html

Zgóry dziękuje za odpowiedzi, staram się wystarczająco dużo czytać o doborze deski, ale ciągle mnie coś nowego zaskakuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...