Skocz do zawartości

Deska snowboardowa z wiązaniami do 350zł ?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, własnie zaczynam swoją przygodę z tym sportem. Byłem tylko raz na wypożyczonej desce i się wkręciłem. Chcę kupić od razu coś swojego. Jak na pierwszy raz myślę, że szło mi całkiem nieźle. Na chwilę obecną preferuje jazde na stoku ale kto wie co będzie dalej dlatego typ All-Mountain. Mam 172cm wzrostu i 62kg wagi. Chcę kupić używaną deche z wiązaniami ze względu na bardzo mały budżet ok 300-350zł. Znalazłem jedną oferte na allegro, która mnie zainteresowała. Jak oceniacie jej stan ?

 

http://allegro.pl/ni...2965713366.html

 

Edit: znalazłem jeszcze jedną ciekawą tanią propozycję : )

http://allegro.pl/deska-snowboardowa-150-wiazania-okazja-i2970150613.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od stanu krawędzi i ślizgu. Dobrze by było, aby deska cokolwiek trzymała na stoku i żeby krawędzie nie były tak zjechane, żeby mozba było je jeszcze pare razy naostrzyć. Nie wiadomo czy deska nie była naprawiana (np pęknięta w jakims miejscu) Co do opisu to niemal wszystkie używki na allegro sa w "dobrym stanie z ryskami i delikatnymi otarciami" a jak jest na prawdę zweryfikuje życie :) Jeśli masz możliwosć pomacania tego na żywo to czemu nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybką odpowiedź. Własnie ból w tym, że nie mam takiej mozliwości w przypadku tych desek ;/ W tej 2 pisze, że jest świeżo naoszczona i nawoskowana a i cena bardzo przyzwoita jak na mój budżet. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, bo jak widzę, ma więcej rozmiarów tych samych desek itp więc o ile się nie myle jakaś wypożyczalnia czy coś ? ; /

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest żadna wypożyczalnia , ale patrząc na tą deskę myślę że na pierwszą dechę to z pewnością możesz ją kupić, nie jest w złym stanie i do tego jest przygotowana do sezonu. a jak masz jakieś wątpliwości to zapytaj sprzedającego .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...