Skocz do zawartości

Venue Onyx - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem zbyt dużo na necie o tej desce, a chciałbym coś wiedzieć, liczę szczególnie na osoby, które na niej jeździły.

 

Sam dopiero w tym roku zaczynam jeździć i kupiłem tą deskę, a teraz chciałbym usłyszeć opinie na jej temat.

 

Ewentualnie co polecacie na pierwszą deskę dla mojego brata ? Bo ja już kupiłem tą Venue :)

 

Jego wzrost: 178 waga: 55 kg jeszcze nie jeździł na desce :) wiązania + deska do 1000 zł

 

 

Pozdrawiam

Pep3k

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Key Features of the Venue Oynx 158cm Snowboard:

# Features Include: Dual Progressive Sidecut - provides a smooth ride, variable turn initiation, and stability at high speeds

# Aspen 20mm Laminate Full Core - lightweight and strong and effective at transferring board energy from edge to edge

# V2 glass lamination - gives a smooth and forgiving flex for better feel and strong edge control

# Carbon X - carbon composite fiber transfers power and creates torsion strength tip to tail

# Dual Carbon Beam - lightweight and strong to increase board strength and responsiveness

# 2000 Sintered Base - a strong sintered base with the high abrasion resistance and durability

# Stone-Grind Finish - absorbs and retains wax longer and better for super glide

# Die-Cut Top-Sheets - aluminum 'Venue' logo and 'Model Plate' are die-cut into top-sheet

# Insert Pattern - 20 x 2 x 4

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na 5 dni z braku sprzętu wypożyczyłem deske i trafiłem na Oxygen deska dla mnie świetna jak dla jeżdzących spokojnie wytrwała. Moim pechem tylko było to ze trafiłem na wiązania step in. Które po prostu targały mi łydki :/ Eh ale deska czemu nie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...