Skocz do zawartości

Wybór wiązań.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie szukam wiązań. Moja deska to atomic revival, powiem tak różne są o niej opinie, ale ja jestem z niej na prawdę zadowolony mimo że jeszce już 4 lata na desce.Mniej wiecej od tamtego roku zacząłem przygodę z freestylem, parkami itp.Szukam wiązań które byłyby dobre do tej deski. Może jakieś polecicie? - cena najlepiej tak do 300-400 zł raczej nie drozej.Szukam czegoś aby dość wygodnie sie jezdzilo w snowparkach, gdyż bardzo to polubiłem, nie mówie oczywiscie o czyms bardzo trudnym ale podstawowe graby, 180, skoki itp.Dodam ze lubie wiazania które "wybaczają niektóre mniejsze błędy" . Moja propozycja to :

http://supersklep.pl/snowboard/wiazania/i115445-wiazania-snowboardowe-head-nx-one-black

http://supersklep.pl/snowboard/wiazania/i88653-wiazania-snowboardowe-drake-wi-11-queen-wmn-white

wiem ze te drugie to wmn, ale jak dla mnie nie wiem czy to taka duza roznica, jak pojezdze 2 tygodnie w roku.

Moze doradzicie jakies inne od siebie wiazania?

Co sadzicie o tych wyzej wymienionych?

A i jak tam jest numeracja zakladajmy rozmiar wiazan XL i jest napisane rozmiar buta od 27,5 do 33 cm to chodzi o rozmiar wkladki czy calego buta?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 300zł nie ma desek, bo drożej kosztuje produkcja. Najtańsze godne polecenia, czyli Raveny kosztują 530zł (np. TTT, Jibmaster).

Drake jak najbardziej są godne polecenia jeśli nie przeszkadzają Ci damskie kolorki. Head bym sobie odpuścił. Nawet nie ma alu pompek. Polecam jeszcze bardzo Raven s250. Mają dobre strapy i bardzo dobre pompki. Podany rozmiar to rozmiar wkładki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 300zł nie ma desek, bo drożej kosztuje produkcja. Najtańsze godne polecenia, czyli Raveny kosztują 530zł (np. TTT, Jibmaster).

Drake jak najbardziej są godne polecenia jeśli nie przeszkadzają Ci damskie kolorki. Head bym sobie odpuścił. Nawet nie ma alu pompek. Polecam jeszcze bardzo Raven s250. Mają dobre strapy i bardzo dobre pompki. Podany rozmiar to rozmiar wkładki.

nie ta cena 300-400 zł odnosi sie do wiazan deske juz mam i jej nie potrzebuje, swoja droga uwazam ze na stoku nie liczy sie strój jak mysli wiele blondynek, tylko to jak jezdzisz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i takie drugie pytanie co do twoich raven s250, to lepsze są te raveny co ja wymieniłem czy te twoje gdybyś mial wybierać?

Nie patrz na kolory bo to dla mnie sie nie liczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...