Skocz do zawartości

Wybor dechy- przydalaby sie rada2


Rekomendowane odpowiedzi

Jezdze od 4 sezonow,powiedzmy sredniozaawansowanie, nieraz w puchu i poza trasami, probuje skokow-narazie same twarde ladowania :sad: czyli potrzebna mi taka decha po trochu do wszystkiego :smile: Nie jestem zbytnio specem w tej kwestii wiec chcialabym zeby mi ktos pomogl sie zdecydowac. Na oku mam:

 

1.Nitro Fate

2.Santa Cruz Suave

3.Nitro Mystique

4.Ride Rapture

 

Edit: Tak może być? Następnym razem, błagam, edytuj temat albo poproś o pomoc. ;] Pozdrawiam, jed

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej udaj sie do jakiegos sklepu z deskami czy to jakis dobry sklep o tej specyfikacji lub skate shop i powiedz gosciom co i jak. do czego ma byc to deska i co chcesz na niej robic... na pewno doradza tobie cos dobrego, tylkko nie idz do sklepow typu tesco czy cos tego stylu :D no i oczywiscie zalezy za ile chcesz taka deseczke :) bo to juz 2 sprawa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze,moze:) Sorrki,1szy raz tu jestem,nie do konca kminie,jak to dziala,ale poprawie sie :mrgreen:

 

Nie ma sprawy... ;] Podaj nam teraz tylko jeszcze swój wzrost. Po powyższym opisie raczej proponowałbym dechę all-mountine. Ten cały NITRO Mystique wydaje się dość uniwersalny. Poza tym obczaj np. supersklep.pl boardstore.pl snowsport.pl sklepsnowboardowy.pl i tam czegoś poszukaj.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,z tym,ze mieszkam w niemczech,wiec w niem. sklepie netowym bedzie mi wygodniej.Mam juz obczajone konkretne adresy,chodzilo mi wlasnie o model.Mystique mowisz?Tak mi sie tez zdawala do szkolenia sie najlepsza,aczkolwiek rider lepiej wyglada :smile: Wogole damskie modele maja smetna grafike jakas-piora,kwiatki,takie pierdoly!Burton Blunt jest zajebisty ale z kolei 500euro a mam do dyspozycji tylko 300...W kazdym razie dzieki za rade!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...