Skocz do zawartości

gogle a parowanie


Rekomendowane odpowiedzi

siema, kupilam niedawno gogle, niby z systemem anti fog, ale jak bylam wczoraj na stoku to i tak zaparowaly, generalnie caly dzien przejezdzilam bez gogli bo nie bylo rady zeby odparowaly. zakladam, ze to przez to, ze zalozylam gogle na czapke na poczatku, bo nie byly potrzebne do jazdy, a ze sie niezle zmachalam to pewnie zaparowaly od ciepla ktore przechodzilo przez czapke? rozumiem, ze gdy zaklada sie gogle na kask to jest cacy. teraz moje pytanie, jesli jezdze bez kasku to jak zkladac gogle zeby nie parowaly? na szyje? do woreczka i do kieszeni? a jesli juz zaparuja, to co zrobic zeby moc ich szybciutko używać? pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak preferuję jazdę w kasku ale jak wolisz :D Ja zakładam gogle na kominiarkę i nic mi nie paruje. Jak masz gogle na czapce to fakt na 100% zaparują więc ja bym radził je ściągać ( w kieszeni też zaparują ale lepiej tak niż na czapce) albo zakładać je od początku jazdy i powinno być ok.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

mi gogle paruja nawet jak je mam na kasku chyba czacha mi tak paruje ... wiec ja poprostu staram sie nie sciagac gogli z oczu chyba ze na chwile daje na kask na powiedzmy 2 minuty :).. bo inaczej paruja i tez niby jakis tam anti fog i potrojne szkła

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...