Skocz do zawartości

Jaka deska do freestylu


Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim,

 

Jeżdżę na desce 2 lata (Mam 180cm i 66kg) , ale tylko zjeżdżałem po stoku . Od tego sezonu chcę zacząć jazdę po parku. Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze deski. Chcę kupić coś w granicach 700-1000zł.Tylko Niewinem jaka deska będzie najlepsza w tej cenie, jakiej marki najlepiej się nadaje. Myślałem coś o nitro albo rossignol a może coś innego? Mogli byście mi doradzić co będzie najlepsze?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossignola możesz sobie odpuścić. Nitro daje radę, ale uważaj, bo na polskim rynku wypłynęło sporo II i III gat (np. niektóre mają niesymetryczny flex).

W tej cenie popatrz jeszcze na K2 Playback, Pathron Sensei, Pathron Chillstick, Sapient Evolution, Sapient TMA, Rome Artifact, Raven Rasta, Raven Core.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Core bardzo fajna decha. Minimalnie brakowało mu popa, ale w innych dziedzinach na prawdę świetna deska mogąca konkurować ze znacznie droższymi deskami (tu test MDSu: http://www.jaceksp.pl/images/skan.jpg). Deska, która go w tym roku zastąpiła, czyli Rasta, ma już carbon pod rdzeniem, co znacznie poprawiło wcześniej przeciętnego popa. Za rok ta deska wraca znów pod nazwą Core i masą carbonu pod rdzeniem, więc pop będzie świetny i pewnie same piąteczki i szóstki w testach będzie zbierać :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie polecasz Raste ? Bo z tego co widze to u Was są te deseczki we w miare podobnych cenach. I szczerze mówiąc myślałem o tej Rasta bardziej niż o tej core.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżą podobnie, ale pop Rasta ma zdecydowanie lepszy. Jeśli nie zależy Ci na popie, to Core się sprawdzi dobrze, ale jeśli zależy Ci na silnym wybiciu, to warto zainwestować w Rastę.

W sumie to niewiem czy mi na tym zalerzy bo nie mam porównania ile to jest mało a ile dużo. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...