Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, jeżdżę już kilka sezonów ogarniam jazdę, na snowparkach miałem już swoje pierwsze kroki, więc nadszedł czas na nową deske ze starej wyrosłem (Salomon Pulse RTL 145)

 

Mam około 183 może więcej waga to 63 (mało xd)

 

Budżet to około 650 ale jeśli bd warto to mogę dołożyć

 

Zastanawiam się nad tą deską http://allegro.pl/nitro-prime-propaganda-2012-sklep-1990zl-mega-cena-i2854810934.html

 

Bardzo bym prosił o doradzenie jak najlepszej deski, myślę że długość około 160 będzie odpowiednia.

 

Fajnie jak by była miękka, zastosowanie to 70% stok/puch 30% to snowpark chce trochę poćwiczyć, dzięki za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitro jak najbardziej ok. Uważaj tylko na super okazje, bo zarówno z Tajwanu jak i z Elana, z którego nagle wyniósł się Nitro wyciekło masę II i III gatunków desek (wszystko, co zbierało się przez lata). Część desek to były na przykład twiny, w których flex dziobu i ogona był kompletnie różny i deski sklasyfikowane były jako odpad, choć wady były różne i to tylko przykład.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem niestety czy ta jest Made in Taiwan czy Made in Austria. Drugie gatunki Nitro z Elana łatwo jest poznać, bo na etykiecie z kodem kreskowym dodana jest pod kodem literka oznaczająca rodzaj wady deski. Jak już kupisz, to wklej etykietę, bo powiem Ci na co trafiłeś :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja to 12 miesięcy, a jak chciałem zdjęcie tej naklejki to zapytał mnie której bo ma ich masę, chyba zaryzkuję i zamówię tą deskę kumpel zeszłego roku kupił u nich za 400zł nową nitro prime i wszystko mu śmiga, na inncyh forach czytałem o nich opinie i są dobre a ceny niskie i gwarancja roczna ponieważ jest to produkt z komisu, chyba ze znacie jakąś lepszą deske w tej cenie to poproszę o link ba mi sie wydaje ta najrozsądniejsza w tej cenie (zauważyłem u nich ze mają deske z nitro za 550zł która w supersklepie jest za 900) http://info-narty.pl/index.php?id=oferta&cid=snowboard&bid=nitro&pid=278 może ona jest lepsza ja nie potrafię tego porównać bo się nie znam, pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...