Skocz do zawartości

co myslicie o tej desce?warto kupic?


Rekomendowane odpowiedzi

hej szukam sobie nowej deski , juz troche jezdze ok. 5 sezonow i szukam czegos konkretnego , a ze kasy nie za duzo to sczailam sobie dosc fajna oferte na allegro , chcialabym sie tylko poradzic co myslicie o stanie tego sprzetu , i czy wg. Was pasuje do moich preferencji ,czyli stok , troche puchu i pocztaki fs.

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=274297448

 

prosze o możliwie szybką odpowiedz , bo malo czasu zostalo do konca aukcji:D

a no i moze czy wg. Was do tych wiazan pasowalyby buty burton supreme? :D bo butki sa boskie i nie chcialabym zeby meskie wiazania mi to popsuly.

 

a no i czy dlugosc 157 nie za duza na 165 wzrostu ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mooocno za duża. Ja w zeszłym sezonie jeździłem na desce 158, teraz kupiłem nawet 155, a mam 184cm wzrostu. :P Tak ze 140-145 będzie ok.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja jakos przez 3 lata jezdzilam na 149 meskiej fr :D i dawalo rade naprawde niezle , chociaz owszem te 157 to ewidentnie za duzo , ale ziomek mi tak nawkrecal pozytywow ze z tej storny to lepiej ze dluga bo tu lepszy najazd i wiecej czasu na trick i takie tam pierdoly i w koncu juz oglupialam przez te jego gadki.a co myslicie o voelkl ? bo zastanawiam sie nad voelkl search 2007 , wydaje mi sie ze calkiem dobra deska

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...