Skocz do zawartości

Dobór rozmiaru butów


Rekomendowane odpowiedzi

chciałambym zakupić buty NORTHWAVE FREEDOM BOA. czy ktoś ma może te buty? (czytałam już wcześniejsze tematy) chodzi mi dokładnie o rozmiar. czy odpowiada on rozmiarowi buta sportowego? mam rozmiar 39 (np. z tradycyjnych "puma") i nie wiem, czy powinnam zamówić rozmiar 39 z butów snowboardowych. czy u Northwave rozmiarówka pokrywa się z tradycyjną? prosze o pomoc

 

dodam, że nie mam możliwości przymierzenia butów w sklepie.

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej raczej ale dla pewności możesz wziąc 0,5 rozmiaru większy. Jeśli kupujesz w sklepie internetowym to raczej nie będzie problemu z wymianą bucika :-)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero zaczynam jeździć na desce i zamierzam sobie kupić buty, ostatnio w intersporcie widziałem buty które różniły się znacznie rozmiarami np te większe to burtona a mniejsze blax, które lepsze do freestylu i dlaczego się tak znacznie różnią chociaż to ten sam rozmiar

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem co masz na myśli. To że np. ten sam rozmiar buta Burton i Blaxa róznią się długością buta zew może byc spowodowane tym że obie firmy stosują inne technologie, inne systemy itd.

 

które lepsze? Ważne żeby były dobrze dopasowane do Twojej stopy oraz żeby Ci dobrze pasowały do wiązania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje rozmiary sie pokrywaja tylko nie zapomnijcie ze jednak buty do snowboardu dobiera sie inaczej. Czasem lepiej zeby byly troche mniejsze bo minie czas zanim sie rozbija ale potem bede idealnie.. A jak kupisz z luzem to juz tak zostanie chyba ze zalozysz jakas grubsza skarpete. Najlepiej isc do sklepu zalozyc gruba skarpete i mierzyc. Taka dobra rada jednak buty nie kosztuja 20 zl i warto dobrze dobrac rozmiar

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podaje 2 opcje ... dobierania gruba skarpeta ala najstarsi gorale :P i obecnie ze lepiej mniejsze wziasc i niech sie rozbija idealnie do nogi. byle by nie brac tak ze luzu jest w cholere

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...