Skocz do zawartości

Buty blax heidi problem .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj wpadłem w posiadanie butów blax heidi .

Jest to rozmiar 40. ja mam 39 i nie wiem dlaczego bardzo uciska mnie w pięcie .

Dziś zauważyłem że z tyłu znajdują się dwa pokrętła wydaje mi się że służą one do ustawienia kąta nachylenia buta jednak nie wiem jak to ustawić poniżej daje foto :

http://lupadoro.nazw...12/image005.jpg

 

Myślę że do ustawienia tego służą te górne pokrętła ale nie jestem pewien .

Pomóżcie !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marpyc - błysnąłeś jak gówno w przeręblu.... jeśli się nie znasz to się nie wypowiadaj.

 

 

Jeśli chodzi tą regulacje z tyłu, to ustawia Ci kont pochylenie buta. Dzięki temu deska szybciej reaguje na skręt.

polecam wbić do nas na stronkę team9.pl lub na FB tam ktoś Ci udzieli mądrych porad...

adrian1769 - kolega nie ogarnia twardego sprzętu jest to jeden z tych snowboardzistówc co dużo mówi a mało jeździ... nie przejmuj się, spotkasz jeszcze wielu takich jak on.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

marpyc - błysnąłeś jak gówno w przeręblu.... jeśli się nie znasz to się nie wypowiadaj.

 

 

Jeśli chodzi tą regulacje z tyłu, to ustawia Ci kont pochylenie buta. Dzięki temu deska szybciej reaguje na skręt.

polecam wbić do nas na stronkę team9.pl lub na FB tam ktoś Ci udzieli mądrych porad...

adrian1769 - kolega nie ogarnia twardego sprzętu jest to jeden z tych snowboardzistówc co dużo mówi a mało jeździ... nie przejmuj się, spotkasz jeszcze wielu takich jak on.

 

Spoko dzięki stary za rade ,

jednak zrezygnowałem z tych butów , są dla mnie za sztywne jakby za małe puki ci śmigam w zimowych trepach :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...