Skocz do zawartości

Jaki wyjazd studencki w Alpy?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jestem nowa na forum i z góry chciałabym Was przeprosić jeśli temat się powtórzył. Otóż szukam od dłuższego czasu obozów, wyjazdów studenckich, gdzie jest fajna kadra, atmosfera, dobra zabawa i warunki do pośmigania na desce. :) Możecie wypowiedzieć się w temacie :rolleyes: chciałabym, aby była to Francja (ew. Włochy), w niezbyt kosmicznej cenie, w końcu jesteśmy studentkami :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

zapraszam na wyjazdy z EHschool

każdy znajdzie coś dla siebie w przestępnej cenie. Mnóstwo atrakcji, sprawdzone miejscówki, szkolenie na najwyższym poziomie z analizą jazdy, testami sprzętu i dobra zabawa jakiej oczekują studenci z koncertami dj`em.

http://www.ehschool.pl/ehtravel/index.php/zima-2013.html

zabieraj ekipę bo w grupie raźniej:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jestem nowa na forum i z góry chciałabym Was przeprosić jeśli temat się powtórzył. Otóż szukam od dłuższego czasu obozów, wyjazdów studenckich, gdzie jest fajna kadra, atmosfera, dobra zabawa i warunki do pośmigania na desce. :) Możecie wypowiedzieć się w temacie :rolleyes: chciałabym, aby była to Francja (ew. Włochy), w niezbyt kosmicznej cenie, w końcu jesteśmy studentkami :)

Jest trochę tego na Polskim rynku. Ja bym raczej mógł Tobie polecić Snowshow i ich obozy organizowane we Francji. Wróciłem z wyjazdu mega zadowolony, a co tam się działo to fajerwerki. Czas dobrze zorganizowany na imprezy, koncerty, gry, zabawy na stoku. Dodatkowo imprezy hawajskie, kursy barmańskie, warsztaty taneczne, dj, beatbozowe. Ekipa nie z tej ziemi, do tej pory mamy kontakt ze sobą. Największą frajdę sprawiała mi jazda na stoku, na którym rządziliśmy. Co to tras to nieźle przygotowane (chociaż czarna nie była ratrakowana), nie widziałem kolejek.

Jak Cię opcja zainteresuje to pytaj, z chęcią odpowiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej mógł Tobie polecić Snowshow i ich obozy organizowane we Francji. Wróciłem z wyjazdu mega zadowolony, a co tam się działo to fajerwerki.

 

czarna trasa narazie nie dla mnie, daj żyć ;P oglądam ich www i wygladaja ciekawie. jak mają się sprawy techniczne i organizacyjne, zakwaterowanie czy rzeczywiscie cena jest adekwatna w stosunku do calego wyjazdu? wybierasz sie w tym roku? znalazłam kilka wyjazdów do fr, na którym byłeś?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 3dolinach, w tym sezonie prawdopodobnie wybieram się do risoul na music fest, choć zależy to od kilku czynników.

Ze spraw technicznych i organizacyjnych, nie napotkałem żadnych szczególnych uwag i niepowodzeń. Wydaje mi się, że cena 1200pln za 9 dni jest adekwatna w stosunku do wyjazdu. Możesz zawsze pojechać za 900 pln, ale.....

We wcześniejszych wątkach ktoś się wypowiadał jak przebiegł wyjazd

zdjęcia na www realne

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takim razie mam do zaproponowania alternatywę dla SnowShow. A dokładniej STUDENT TRAVEL. Wyjazdy są świetne, bardzo dobrze zorganizowane. Imprezy gry i zabawy na stoku dodatkowo genialna ekipa, która jeździ z nami praktycznie każdego sezonu, ato ludzie tworzą klimat. Cena wyjazdu też bardzo przystępna bo już od 999 PLN ale to w zależności kto tam jaką opcję wybierze. W każdym razie 6 dniowy skipass i szkolenie ski i snb już wliczone są w cenę. Naprawdę bardzo dobry wyjazd w korzystnej cenie. Także rozważ też i tą opcję :) jeśli masz jakieś pytania to śmiało pytaj :), a tutaj masz cały opis wyjazdów:

http://student.travel.pl/freeski_PD93,francja-risoul-vars-dwie-doliny

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 3dolinach, w tym sezonie prawdopodobnie wybieram się do risoul na music fest, choć zależy to od kilku czynników.

Ze spraw technicznych i organizacyjnych, nie napotkałem żadnych szczególnych uwag i niepowodzeń. Wydaje mi się, że cena 1200pln za 9 dni jest adekwatna w stosunku do wyjazdu.

 

Do końca tygodnia podejmiemy ostateczna decyzję w stosunku co do wyjazdu do risoul, jeśli się zdecydujemy to napiszę na PV, dzięki za info

 

Możesz zawsze pojechać za 900 pln, ale.....

We wcześniejszych wątkach ktoś się wypowiadał jak przebiegł wyjazd

zdjęcia na www realne

 

Czytałam (jeśli o tym samym mówimy) nie ciekawie ułożył się jego wyjazd, ale to już rozmowa na inny wątek :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Snow Party Camp - studencki wyjazd na narty i snowboard do Francji !

 

 

Organizatorzy największych wyjazdów studenckich w Polsce zapraszają do

zapoznania się z ofertą zimowego wyjazdu 2013!

 

 

Szczegółowych informacji szukaj na stronie: http://www.snowpartycamp.pl

!

 

 

Terminy Wyjazdów:

Snow Party Camp już od 929 zł

15.03 - 24.03.2013 (9dni/8nocy)

 

 

 

Snow Party Camp 2013

W cenie zawiera się:

- ski-pass w Puy Saint Vincent

- dojazd autokarem w przypadku wybrania opcji transportu autokarem

- opiekę koordynatora wyjazdu i organizatorów

- atrakcje programu SNOW PARTY CAMP (imprezy, apres-ski, animacje na stoku, zawody, konkursy)

- warsztaty taneczne, turnieje PS3 i pokerowe

- udział w koncertach

- możliwość korzystania z hotelowych serwisów

- zniżki w wybranych lokalach na opaskę PartyCamp

- Video i fotorelacja z wyjazdu

-After Party powyjazdowe w miastach z których wyruszyło najwięcej uczestników!

 

 

 

A dla chętnych:

- kurs jazdy lub doszkalania jazdy na nartach lub snowboardzie

- wypożyczenie sprzętu narciarskiego & snowboard

- dopłata za wolne miejsce w pokoju 300 PLN

- ubezpieczenie od ryzyka powstania urazów związanych z jazdą na nartach lub snowboardzie

- dodatkowy przewóz sprzętu w przypadku dojazdu własnego

 

 

Snow Party Camp 2013

 

- WYSTĘP GWIAZD !!! BRACI FIGO & FAGOT podczas jednego z zorganizowanych przez nas koncertów!

- codzienną strefę dzienną przepełnioną animacjami na stoku!

- niepowtarzalne Party Campowe Apres Ski z Alko Twisterem, konkursami i zabawami!

- kursy jazdy na nartach/snowboardzie dla początkujących jak i zaawansowanych

- Snow Park

- imprezy tematyczne: Love in Red, Grafik Party, Imprezę z opaskami, Imprezę przebierańców

- konkursy typu: Zjazd na byle czym, slalom równoległy, konkursów długich lotów oraz ekstremalnych wyczynów, rywalizacje dwójek oraz czwórek na wyznaczonej trasie itp.

- … a wieczorem karaoke, poker, buzz oraz turniej w PS3.

 

 

 

 

SNOW PARTY CAMP TO RÓWNIEŻ:

Tysiące studentów tylko ze Snow Party Camp !

- Zniżki studenckie !

- Całodobowa integracja podczas wyjazdów!

- Zapraszamy studentów z całej Polski!

 

 

UWAGA!

Nie musisz być studentem aby uczestniczyć w wyjeździe

- warunkiem koniecznym jest ukończone 18 lat.

post-3119-0-23360100-1357814517_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...