Skocz do zawartości

Wybór deski do freeride po stoku. F2 Myst?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do bardziej doświadczonych. Od 5 lat jeździłem na burton clash 155 wiązania miałem tez burtka custom freestyle. Chciałbym się przesiąść na cos szybszego twardszego do jazdy po przygotowanych trasach. Ale żebym się nie zraził na początek zbyt twardą dechą i trudną do opanowania. Doradźcie jaki sprzet? Jaką twardość długość itp. Mam 177cm wzrostu i 77kg. wagi Mam propozycje kupienia F2 Myst 158cm wiązani Drake supersport. Bedzie jako początek? dzięki!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze opcje Santa cruz konstrukcja carbon z falowanymi krawędziami, tylko noe wiem jak sie model nazywa.. Może ktos podeśle?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote pojade do Goscia i popatrze co tam jescze ma.. Doczytałem że ta santa cruz to bardziej pod Freestyle i AM. MOże jakąś Nitro?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł wybór na RadAir NEO. Tylko jaka długość przy 177wzrost i 77waga wsiąść 154 czy 159 ? Tylko jeszcze wiazania isc w Drake supersporty? Wystarcza do tej deski?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam deski SGsnowboards.com

Jeśli by coś cię interwsowało nowego lub używanego zapraszam do kontaktu

m.forys@team9.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobny szczegół - Sigi Grabner to zdaje się troszkę inna półka cenowa (choć oczywiście deski świetne), poza tym kolega szuka nie szuka twardego sprzętu i nie jest wymiataczem, a do tego już raz zraził się zbyt sztywną deską.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt zakupiony :) Ostatni wybór to Rad-Air NEO 159 Wiązania Flux SF45 Buty Northwave Decade. Teraz tylko czekam na pierwszy snieg aby sprawdzić sprzęt. Dzięki wszystkim za pomoc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...