Skocz do zawartości

Jaka deseczka freerideowa? Zaawansowany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem jak w tytule. Kupilem fajna deseczke jednak z przyczyn losowych musze zwrocic ja do sprzedawcy albowiem zostala uszkodzona podczas transportu. Z tego wzgledu stracilem koncepcje jaki inny model moglbym zakupic. Deseczka powinna byc freeride. Jakies sugestie? Cena to do 1500zl najlepiej nie z najnowszych kolekcji albowiem wiadomo cena bedzie 2 krotnie wyzsza.

 

Pozdrawiam

Volrath

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do freeride'u polecam deski Head'a. Naprawdę sprawdzają się przy takim stylu jazdy doskonale. Jedne z najlepszych desek do FR na świecie. Później poszukam Ci kilka modeli, tylko najpierw podaj swój wzrost albo długośc deski, która by Cię interesowała.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Świeżak

 

Z opisu deski wynika, że jak najbardziej dobra. Tylko pamiętajcie, że to jest deska przystosowana specjalnie do FR, a w Polsce za dużo miejsc do takiej jazdy nie ma. Oczywiście po stoku też będziecie mogli spokojnie jeździc, ale o snowparku raczej można zapomniec, bo to dosyc sztywna deska. Poza tym ślizg jest spiekany, więc trzeba go będzie nieco częściej smarowac i konserwowac. :] Mimo wszystko naprawdę spoko decha.

 

@Volrath

 

No to tak minimum te 158cm deska powinna miec.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz próbowac i boxów, i FR, to na Twoim miejscu wziąłbym jakąś dobrą dechę all mountain. W Polsce na freeride i tak nie ma miejsca, więc trochę szkoda kupowac profesjonalną dechę. No chyba, że planujesz jakiś większy wypad gdzieś zagranicę. Poza tym dechy do FR powinny miec dobrze zaostrzone krawędzie, z kolei na boxy musisz sobie stępic krawędzie...

 

Delikatnie pewnie będziesz mógł poszalec, bo wątpię żeby z blatem za prawie 12 baniek miało się coś stac, ale trzeba pamiętac, że to decha do FR. :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nitro Revolt

link

 

Spoko decha, tylko ślizg tłoczony. Pamiętaj, że ze spiekanym trzeba się więcej bawic i częściej go smarowac.

 

Head Matrix

link

 

Też w porządku blat. Ogólnie Head robi dechy dobre do FR. ;]

 

Nidecker Chill

link

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Siema

 

Ja mam do sprzedania deske F2 ELIMINATOR LTD 164W 05/06 używana 10dni w Dolomitach po full servisie za 950zł.

Deske chyba nie musze opisywac ze jest to bardzo zaawansowana deska do fr i fc a takze do bx.flex 9. ja mam 180cm i jest miodzio..

w razie czego gg 4175420

pozdrawiam Muti

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...