Skocz do zawartości

Raven Core Rocker 2012 Co powiecie


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ja ale ciężko się zdecydować :P

Przeglądałem deski i wpadała mi w oko ta:

http://proboarder.pl/p/1/1244/raven-core-rocker-2012-deski.html

 

Wzrost 175cm

Waga około 60kg często się zmienia ale wachania między 57-65 więc niedużo :D

 

Na allmountain'ie jeździłem coś koło 5 luib ponad 5 sezonów więc z umiejętnością jazdy jest dobrze freestyle dopiero zaczynam więc coś lekkiego do opanowania i raczej coś miększego :P

Co sądzicie o tej desce? Jaką długość bo jak na moje oko około 152-158 ale mogę się mylić :P

Sprawa dość pilna w tym miesiącu muszę już kupić

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na tricki do snow parku mam kilka kilometrów ale jednak jakoś się dostanę i będę chciał polatać bo głupota kupić deskę fs i jeździć po stokach jedynie :D

Chwalona + wygrywa w testach + niska cena = :D

takie połączenia to ja lubię a wygląd też ma ciekawy więc jest super :P

A dołożenie do tego Drake King'ów nie będzie złym posunięciem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kingi dadzą radę, choć przez alu piętkę są niepotrzebnie ciężkie, a strapy i pompki szału w nich nie robią, bo to jedno z podstawowych wiązań Drake. W podobnej cenie popatrzyłbym również na na K2 indy, K2 Sonic, Raven s380, Raven s750, Flux PR15.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shift to podstawowe wiązanie Rome. Nawet model 2014, którego sample oglądałem w fabryce nie powalił mnie z nóg. Śmiem twierdzić, że s380 mają dużo lepsze strapy od Shiftów. Dopiero Rome United ma strap górny tego typu jak s380. To co może przemawiać na korzyść Rome'a to amortyzacja również na dyskach i wyższa łyżka. Obydwa wiązania powstają w tej samej fabryce :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...