Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc w wyborze deski dla dziewczyny:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!:) Na forum jestem nowa, na desce troche za mną, a przede mną wiele wiele wiele więcej:) Potrzebuje pomocy przy wyborze drugiej mojej deski, moje wymiary 160cm, 52kg kierunek All mountain czasem wyskok w puch poza trasy. Chciałabym żeby deska czegoś więcej ode mnie wymagała przez co podniosę swoje umiejętności. Moje pytanie: jaką długość deski powinnam mieć na takie białe szaleństwa? i czy moge sie skusić na którąś z tych desek:

 

- Endeavor-Diamond

- Nitro Fate

- Voelkl Flavor

- K2 Lunatique

 

Wszystko znajduje w rozmiarze 146-147 czy powinnam szukać czegoś mniejszego?:)

Dzięki za wszelką pomoc!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Endeavor-Diamond

- Nitro Fate

STANOWCZE NIE DLA TYCH 2 DESEK

 

Voelkl jest chyba droższy nie jestem pewien, ale jest bardzo dobra deską. K2 bardzo fajna firma robi idealne deski dla kobiet są miękkie i dobrze się je prowadzi w skręcie.

Szczerze wybierz po tym która będzie ci bardziej pasować do stroju:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 8 months later...

hey, podepnę się pod temat

Jestem średniozaawansowana, wcześniej jeździłam na desce Firebird i Elan Genesis. Genesis jest już dla mnie za miękka i planuję kupic nową deskę na nadchodzący sezon.

preferuję jazdę po stoku, ale puchem nie pogardzę

mam 163 cm i ważę 52-53 kg.

waham się między

Volkl Flavor

a RIDE Promise

volkl występuje w długości 142 i 146

a RIDE 141 i 145

niestety http://www.snowboard...calculator.com/ nie działa i nie mam jak sama się przekonać która długość byłaby bardziej odpowiednia dla mnie...

proszę o pomoc, bo nie ukrywam, że już od dłuższego czasu szukam deski i chciałabym ja w końcu kupić :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...