Skocz do zawartości

Zakup nowego sprzętu.


Rekomendowane odpowiedzi

Za kilka dni mam jechać po deche i wiązania z Drake'a, posiadam już buty Northwave Caliber. Ogólnie chcę się bardziej bawić na snowparkach, ale też trochę tradycyjnie pośmigać po stoku. Co myślicie ogólnie o sprzęcie z Drake'a, zastanawiałem się nad wiązaniami Supersport lub Radar i nad deską Risto Mattila na rok 2012. Z góry dzięki za wszelką pomoc i sugestie. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotychczas jeździłem właśnie na deskach 158cm i jeździło mi się całkiem dobrze, i myślę że w takim rozmiarze będę deski szukał. Kwestia jest tego typu że ten sprzęt Drake'a będę mógł dostać w dość dobrych pieniądzach, bardzo prawdopodobne że około 50% ceny katalogowej, dlatego też nad tym się zastanawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o freestyle to dopiero będę ogarniał w tym sezonie i chciałbym kupić deskę która starczyła by na dłużej, patrzałem jeszcze po Drake DF2 i Drake Urban. Tylko tak jak pisałem wcześniej, która z tych desek będzie lepiej się sprawdzała w parku jak i przy normalnej jeździe na stoku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, w piątek mam jechać po sprzęt, zobaczę jak to wyjdzie cenowo, najwyżej po testuję i będę mógł się podzielić wrażeniami aczkolwiek przy moim małym doświadczeniu nie za bardzo będę mógł się do czegoś odnieść.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...