Skocz do zawartości

pomoc w ustaleniu firmy


Rekomendowane odpowiedzi

Na desce jest napisane "Santa Cruz" i również znajduje się na niej logo marki "Santa Cruz", więc domniemywam, że jest to deska amerykańskiej marki "Santa Cruz".

Wiązania marki Mafia (to taki "no name" chyba Austriacki albo Włoski). To najprostsze wiązanie, jakie SP produkowało dobrych kilka lat temu dla wielu marek snowboardowych i między innymi Mafii.

Jest tyle warty ile za niego dostaniesz ;) Ciężko to niestety ocenić, ale ja niedałbym za niego więcej niż 300zł, bo takie wiązania można było kiedyś nowe kupić za około 120zł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw jeśli możesz zdjęcie ślizgu i sidewalla. Jeśli ślizg jest czarny, to pewnie deska robiona przez Pale albo Elana z piankowo-drewnianym rdzeniem i wtedy jest warta mniej niż napisałem :) Sidewall też może być z ABS lub z pianki (wtedy jest bardziej szorstki). Deska to w takim razie no-name robiony masowo przez Pale i Elana w czasach, z których pochodzą wiązania. Podaj wymiary dokładne tej deski (szerokość dzioba, talii, ogona), to sprawdzę, czy to Elan czy Pale ją robiło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślizg czarny deska przywieziona z austrii bodajże około 3-4 laty temu jest średnio twarda wiem bo mam porównanie iż posiadam 3 deski :D

Wymiary... hmmmm postaram się wieczorkiem podać bo jest spakowana z całym sprzętem na zimę w szafie a teraz nie mam sił na kopanie w niej :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...