Skocz do zawartości

Kask - używasz?


Gość Albercik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kask jak już mówiłem przydatny max. ;] Nawet na zwykłym stoku wyrżnąłem solidnie, a bez kasku byłem. W parku zawsze jeżdżę w kasku...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jed :P dlatego pojde kiedys "moze" w twoje slady :P:) ale tak jak mowilem :( dziwnie mi sie jezdzi przeszkadza mi oglusza mnie troche wiesz tak jakby nalozyl kaptur w ktorym by mi tylko oczy wystawaly :( musial bym sie przyzwyczaic i dopiero

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ten moj wiejski kask zakladam tylko jak jestem na swoch miejscowkach, ale na stoku tak jak x9ro nie moge bo mam wrazenie ze nie moge sie ani obrocic ani nic nie slysze z boku td, dlatego nawet kaptur zakladam tylko jak wjezdzam na wyciagu, na stoku tylko czapeczka jak jest maly mrozik opaska i juz i nawet w tym czuje sie ne pewnie(jak sie ma klaustrofobie, chyba tak sie pisze) to chyba tak jest bo sie boje malych przesrzeni :/

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz jeździłem z kaskiem na głowie,i od razu się przydał jak straciłem równowage na lodzie,a ręka która się chciałem podeprzeć poleciała w bok

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Austrii obowiązek jest ale do pewnego wieku - chyba 16 lat.

 

Od 6 lat jezdzilem Do Austri w rejony "ischgl" "Kaprun" i nigdy mi sie nie przydarzylo zeby mnie sprawdzali ...

 

Ale jak bylem we wloszech tam jest nie wiem od 14 lat chyba choc pewny nie jestem

czy 13 lt no cos okolo tego ... zatrzymali mnie na stoku i kazali podac Hotel w ktorym sie zaptrzymalem ... zobaczyli moj wiek przeprosili odjechali :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
No to go tam ostro przetestuj... :P

 

 

:D to byla rada zebys tym kaskiem o ten lod walil i zobaczyl kiedy zmieknie :P

nie powaznie :) obys mial najmniej sytuacji do jego testowania :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kaskiem to jest tak. Lepiej mieć i nie potrzebować, niż nie mieć i potrzebować. Ja zakupiłem w tym roku kask RED'a, po tym jak w zeszły sezonie zaliczyłem przednią krawędź na railu i centralnie przydzwoniłem czółkiem w lód. Przyzwyczaiłem się do niego bardzo szybko i teraz nie widzę różnicy czy jeżdżę w kasku czy w czapce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

Bożeee...

Będzie mnie boleć,a już napewno się nie nabawisz żadnego urazu geniuszu.

Widać że nie jeździsz w kasku...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób mały test... wyjdź na ulice w kasku,i najpierw je*nij łbem o beton w nim,a potem bez niego. Różnice napisz po wyjściu ze szpitala

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty zwykłym ignorantem . nie wtroncaj sie bo serio jak piszemy o kaskach to piszemy o kaskach a nie o moim pisaniu. jak se chcesz to zaluz osobny temat i sie powyrzywaj ;/

 

[ Dodano: 26 Luty 08, 23:14 ]

to ze ty tak robiles nie znaczy ze ja tez bede powtarzal twoje blendy. jak jezdzisz na desce to nie jebiesz glowa w beton tylko w snieg. chyba ze ty jezdzisz po chałdach ...;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tutaj się na kim wyżywa, jeśli to miałeś na myśli pisząc to dziwne słowo. Umiejętność pisania w danym języku jest niezbędna do porozumiewania się z innymi użytkownikami, a właśnie do tego służy forum dyskusyjne.

Jeśli nie potrafisz się normalnie wypowiadać to może lepiej tego nie rób lub po prostu zainstaluj sobie słownik w przeglądarce, pisz w Wordzie, watevah... Czy to naprawdę takie trudne?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ci pszeszkadzaja moje blendy to moze po prostu ich nie czytaj? to takie trudne? to jest forum i ja moge sie wypowiadac w taki sposub w jaki chce. moge obrazkami moge pismem i moge pismem z blendami a wiec nie odzywaj sie skoro nie masz racjii.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że ma racje....

No,ale zgodnie z twoim życzeniem będziemy teraz olewać twoje posty :)

Powrót do tematu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest forum na którym możesz robić co chcesz, a jeśli tego nie rozumiesz, mogę Ci to szybko uświadomić. Posty upubliczniane w internecie, na ogólnodostępnej stronie lub forum mają obowiązek spełniania norm ustalonych przez zarządców danego serwisu. W tym przypadku jesteśmy nimi Bercik, jed i ja. Jeśli wszelkie słowne ostrzeżenia puszczasz mimo uszu (oczu?) i jeszcze sprzeczasz się okazując tylko swoją prostolinijność to możemy załatwić to inaczej - regulaminowo.

 

KONIEC SPAMU

 

Za następne rażące serie błędów ortograficznych lub odstępstwa od tematu będą lecieć warny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eee tam. kaski sa do dupy. jak taki chełm co kżyżacy nosili. strasznie glupio się wyglonda i nic nie daje. jak sie jebniesz to i tak cie bedzie bolec. ja jezdze w czapce i jest O.K.

Koles ty masz down'a. W temacie o spodniach mowisz, ze wyglad nie ma znaczenia. Tutaj jednak ma, zdecyduj sie. A moze ci powiem GENIUSZU, ze jak przyrabiesz w snieg, ktory jest w dodatku ubity, to nieoczekiwanie moze cie zaczac bolec glowa. A kask chroni przed urazami typu:wstrzasnienie mozgu, pekniecie czaszki. A nie przed bolem. ADM ma racje juz nie wal glowa w mur.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie kask mógłbym już pare razy być zwożony ze stoku

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha... Przeczytałem dotychczas kilka postów naszego Jendrka w kilku tematach. Wchodząc w ten temat zastanawiałem się co ciekawego tym razem nam napisał... xD Chyba wszystko zostało powiedziane na jego temat...

 

Btw... Chciałbym go zobaczyć na stoku. Decha połamana na rejlu, piankowe spodnie i zajebista czapka, bo kask źle wygląda. Haha...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
Hahahahaha... Przeczytałem dotychczas kilka postów naszego Jendrka w kilku tematach. Wchodząc w ten temat zastanawiałem się co ciekawego tym razem nam napisał... xD Chyba wszystko zostało powiedziane na jego temat...

 

Btw... Chciałbym go zobaczyć na stoku. Decha połamana na rejlu, piankowe spodnie i zajebista czapka, bo kask źle wygląda. Haha...

 

Post nie na temat ... Moderator spi ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...