Skocz do zawartości

Kask - używasz?


Gość Albercik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pjona ADM. W prawie każdym poście chłopak się wypowiada jakby był niedorozwinięty albo miał 6 lat. Już dostał za to osta i jak mu nie przejdzie to polecą kolejne. Zwracałem mu już wcześniej uwagę na PM.

 

Wracamy do tematu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jednego uzytkownika mniej.. frajezy;/ (mam na mysli 2 osoby)

 

Nawet słowa "frajerzy" nie potrafisz poprawnie napisać, Trollu. Dostał warna i się obraził? Zabrali zabawki i dziecko płacze? Ile Ty masz lat? 7? 8? Więcej raczej nie.

 

Dzieciom neo mówimy stanowcze nie.

 

Post zostawiam bo jest esencją osoby Maćka (cóż za zbierznośćxD).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Ja kupile rok temu kask R.E.D-a i jak na razie sprawdza sie swietnie. W zeszlym sezonie zaliczylem 2 powazne gleby(glowa-ziemia) i chyba tylko dzieki orzeszkowi niemialem wstrzasnienia mozgu. Polecam wzlaszcza ze coraz wiecej osrodkow za granica wprowadza przymus noszenia kaskow.

(sorry za niepolskie znaki ale przezwyczajenie) :grin: :grin:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.E.D. całkiem niezłe ochraniacze robi. Ja mam kask Nivida czy jakoś tak. Nie znam szczerze mówiąc tej firmy. ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Na początku nie byłem przekonany. U nas, szczególnie wśród młodzieży (na szczęście coraz mniej) panuje przekonanie, że kask jest lamerski czy coś w tym stylu.

W alpach jest inaczej tam większość osób jeździ w kasku.

 

Po tym jak uderzyłem potylicą w lód i troszkę mnie to oszołomiło powiedziałem, że już nigdy nie będę bez niego jeździł. Bezpieczeństwo to podstawa i nie żałujmy wydać np. tej stówy więcej na lepszy kask.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ;> ja nie jezdze w kasku nie wiem jak to nazwac troche mnie ogłusza jesli tak wogole moge powiedziec. Ale oczywiscie jesli chodzi o wzgledy bezpieczenstwa jak najbardziej. Ale ja ani gogli ani kasku nie uzywam :P hehe :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eh ;> ja nie jezdze w kasku nie wiem jak to nazwac troche mnie ogłusza jesli tak wogole moge powiedziec.

Kaski snowboardowe mają możliwość odczepienia 'nauszników', które jakoś utrudniają odpowiednie utrzymywanie równowagi. Przynajmniej z tego co słyszałem :roll: No i wiadomo, że jeżeli coś ma się na uszach to gorzej słychać ^.^

 

A bez gogli mogę jeździć i w zasadzie jeżdżę zawsze jak nie pada i nie mam zamiaru jakoś specjalnie szybko jeździć ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w tym roku na Chopoku widziałem taką sytuacje jaka miał karas,i to też dało mi troche do myslenia... ide na allegro popatrzeć na kaski :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że we Włoszech (czyli w Alpach) jest obowiązek jeżdżenia z kaskiem. Nie jestem pewien jak to jest z Austrią. Tam nie jest to obowiązkowe, ale dużo ludzi jeździ w kasku. Ogólnie nie uważam, że kask wygląda lamersko. Szczególnie jeśli masz jakiś fajny ten kask. :) No, ale zawsze znajdzie się debil, który tak powie...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kaska narazie:P nie wlanczam do ubioru :) ale chlopaki :P te gogle to jednak racja zeszly sezon bez nich przejezdzilem ale pogode mialem... eh lepiej byc ubezpieczonym w czwartek jade do decathlonu zeby cos zakupic :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przymierzałem kilka kasków ale jakoś żaden mi nie pasował :P raz że nie było dobrego rozmiaru a dwa to wyglądałem w nich jak kosmita jakiś.. :P :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...