Skocz do zawartości

Bataleon fun kink jaka długość bedzie odpowiedniejsza ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat miedzy 154 a 157 deski mam zamiar używać wszędzie ale jednak częściej na trasie. Mam 182cm wzrostu i 73-75kg wagi.

Pozdrawiam :))

 

W jej opisie wyczytałem:

"Fun Kink to deska, na którą zawsze możesz liczyć. Świetna deska all mountainowa, idealna na jibbing, zabawę w parku jak i jazdę po stoku-niech Cię nie zmyli jej flex. Dzięki wprowadzonym ulepszeniom możesz robić te same rzeczy co w zeszłym sezonie, ale z większym popem, lepszymi i większymi batterami. Do tego dalej super wybacza błędy dzięki technologii TBT. Nazwa świetnie oddaje charakter deski "FUN" - czy nie po to jest snowboard? "

 

Wiec myślę ze dobra do wszystkiego? :)

Teraz jeździłem na Ride DH 159 i na pewno była za długa. miała flex 6 i na pewno chce miększa. Myślałem jeszcze nad evil twin ale jest trochę twardsza.

 

Pozdrawiam czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał najkrótsza mam podobne wymiary i śmigam na 153 i jest bardzo miło i na trasie i na parku:) ale co prawda nie na bataleonie:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przy 180 i 80 kg wagi jeżdżę na Bataleon Evil Twin 154 i jeśli chodzi o wszelką zabawę na stoku to jest to odpowiednia długość. W samej jeździe deska też spisuje się bardzo dobrze aczkowliek 157 byłaby pewnie stabilniejsza przy większych prędkosciach.

 

generalnie jeśli chcesz deske która będzie dobra i na fs i do samej jazdy to bardziej polecam Ci Evil Twin, funkink bardziej na jibby

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedzi ;)!

 

Czyli jeśli o długość chodzi się zdecydowałem 154.

 

Co do evil mam tylko wątpliwość podawany jest jej flex jako 6-4-6 czyli podobnie jak moje DH której flex określany jest jako 6 a nie chce tak twardej deski bo podobają mi się buttery itd.

Do fun kinka przemawia też cena jego mogę mieć za 999 a evil to już koszt 1400 chyba że ktoś wie o lepszej cenie :)? bo do evila ciągnie mnie szybsza jazda po stoku.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na evilu nie mam większych problemów z butterami na stoku ale wiadomo gdyby była miększa to pewnie troche mniej siły trzeba by było w to wkładać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...