Skocz do zawartości

Współgranie zestawu? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Mam pewnego rodzaju problem , a wiec kompletowałem swój secik na przestrzeni kilku lat i teraz jeżdżąc na nim nie jestem pewien czy aby na pewno te elementy wogule do siebie pasują , bo jeździ mi się jakoś dziwnie.

 

Deska to ride DH z 2008 o długości 159

Wiązania to ATOMIC ZOMBIE http://www.fall-line.co.uk/gear/bindings/atomic/zo mbie-0809

Buty Nike Vapen

 

Deskę najprawdopodobniej muszę zmienić , kupiłem ją okazyjnie ale przy moich gabarytach chyba jest za długa? Mogę się mylić ale mam 181cm i 70-75kg wagi to się wacha :) wiec obawiam się że 159 to za dużo , i ogólnie wolałbym miększa deskę , ta ma flex 6

 

Bardzo prosiłbym o jakieś rady , jeżdżę wszędzie , głownie po stokach ale uwielbiam freeride a ostatnio zacząłem uderzać na snowpark. ogólnie jeździć jeżdżę i nie mam z tym problemu bo wcześniej miałem już 2 deski ale tamte zawsze były kupowane w sklepach gdzie ktoś dobierał mi to do kupy a teraz sam złożyłem zestaw i od 3 sezonów go mecze wcześniej były inne buty tylko. Proszę o wasze opinie :)

 

Ogólnie mówiąc dziwnie mam na myśli to że czasem deska staje się ciężka do opanowania , na muldach leci po swojemu. Jeżdżę na lewą nogę i szczególnie ciężko jest np. z przejściem na palce na muldach. Dlatego właśnie pytam czy to do siebie pasuje bo na poprzednim secie Head Matrix , drake GT , 32 prospect nie miałem takich problemów :)

 

Może to kwestia doszlifowania techniki , jeżdżę na tej desce 3 sezon tyle że w sezonie to około 7 - 10 dni jazdy wypada maks :/ Nike doszły w tym sezonie.

 

 

Pozdrawiam i miłego szusowania! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtych butach było podobnie jak nie gorzej , te buty kupiłem za 600zł , w sumie kupiłem nie kupiłem , jest to prezent

Sprawują się bardzo dobrze wygodne ciepłe , mocno trzymają nogę , lądowań prawie że nie czuć nie wiem dlaczego ale naprawdę amortyzują świetnie w porównaniu do 32 to tam lądowało się jak na lód a tu jak na śnieg. Może ich flex szału nie robi bo jest podobny do 32 czyli koło 4 (w skali 1-10). Ale buty naprawdę fajne i pasują , także tutaj to w sumie wiem że jest dobrze i nike mogę polecić.

 

Chyba największym problemem jest to o czym ktoś wspomniał ta deseczka powinna być po prostu 4-5 cm krótsza. ? Bo już na 2gim forum pada ta sugestia wiec chyba to to.

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...