Skocz do zawartości

Zła deska...


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam deskę przez neta, miała mieć 150cm, a ma ledwo 142cm...

Jestem zielona w temacie, ale przeszukują fora internetowe itd. wyczytałam, ze powinnam miec deskę 150cm... Co mam z tym zrobić? Da się na niej jeździć czy jest za krótka?...

Wzrost 167cm

Waga 55kg.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deski krótsze o wiele latwiej "okiełznać" :smile: napisz dokąd ta decha Ci siega ? Jesli miedzy broda a deska jest jakies 5cm roznicy to nawet dobrze. sprawdz flex, czy ta deska jest miekka czy twarda. na miększym parapecie bedzie Ci sie lepiej uczyc. :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deski krótsze o wiele latwiej "okiełznać" :smile: napisz dokąd ta decha Ci siega ? Jesli miedzy broda a deska jest jakies 5cm roznicy to nawet dobrze. sprawdz flex, czy ta deska jest miekka czy twarda. na miększym parapecie bedzie Ci sie lepiej uczyc. :mrgreen:

To tak jak napisałeś, jest około 5cm różnicy.

Ale nie mam pojęcia czy decha jest twarda czy miękka XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ta pomyłka jest z twojej winy to kicha a jeżeli z winy sklepu to zrób tak jak podpowiedział matzel, a tak ogólnie jeżeli kupowałaś ją z neta i nie rozpakowałaśjej to masz ustawowo 14 dni na oddanie towaru bez względu na powód jeżeli już ją rozpakowałaś to zadzwoń o tego sklepu i postaraj się załatwić sprawę polubownie przecież oni też powinni chcieć abyś była zadowolona ze sprzętu i z obsługi bo klient to dobro o które powinno się walczyć poprzez jakość obsługi :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam deskę przez neta, miała mieć 150cm, a ma ledwo 142cm...

Jestem zielona w temacie, ale przeszukują fora internetowe itd. wyczytałam, ze powinnam miec deskę 150cm... Co mam z tym zrobić? Da się na niej jeździć czy jest za krótka?...

Wzrost 167cm

Waga 55kg.

 

na 55kg deska około 146cm będzie ok. Pamiętaj, że długość deski mierzymy po krzywiźnie ślizgu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deski krótsze o wiele latwiej "okiełznać" :smile: napisz dokąd ta decha Ci siega ? Jesli miedzy broda a deska jest jakies 5cm roznicy to nawet dobrze. sprawdz flex, czy ta deska jest miekka czy twarda. na miększym parapecie bedzie Ci sie lepiej uczyc. :mrgreen:

To tak jak napisałeś, jest około 5cm różnicy.

Ale nie mam pojęcia czy decha jest twarda czy miękka XD

To podaj link do deski. :smile:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 7 months later...

Postanowiłam odświeżyć temat i dodać kilka informacji, deska jest używana, a ja chcę się tylko na niej pobawić, jakaś ekstremalna jazda, zawody itd mnie nie interesują :D Po prostu ma mi służyć do jazdy takiej powiedzmy rekreacyjnej.

Byłam wczoraj w sklepie i poradziłam się sprzedawcy, usłyszałam, że deska powinna sięgać między brodą, a nosem. Moja ledwo sięga do brody z tego co pamiętam.

Mogę na niej jeździć czy raczej będzie to wyglądało idiotycznie???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca opowiada niestworzone rzeczy i nie ma zielonego pojęcia o dobieraniu desek. Deska nie ma sięgać ani do ucha ani do oka ani do pięty. Deski dobiera się do ciężaru ciała. Jeśli ważysz 55kg to odpowiednia deska allmountain powinna mieć około 146-147cm.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...