Skocz do zawartości

co wybrac?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sobie kupić swoją pierwszą deskę jestem na razie poczatkujący mam za sobą dopiero jeden sezon ale chcialbym kupić już coś dla siebie. Mam do wyboru dwie deski

Salomon Pulse albo Flow Merc obie w dobrej cenie dlatego wybieram tylko miedzy nimi. Pytanie co lepsze i jaka długość Salomon jest w długości 156 albo 160, a Flow 156 lub 159?? wzrost 186 waga 78 deska do jazdy na stoku plus troche skoków itp ale to pozniej:D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz latwo i szybko ogarniesz na nim podstawy i dasz rade poskakac.

Dlugosc, jak do skakania 156 do jazdy 160.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im dluzsza i twardsza deska tym wieksze predkosci sie na nich uzyskuje :smile: jak dla mnie , proponowalbym bym merca ;d

 

Sygnowana przez Flow konstrukcja EZ-ROCK oferuje lekko wypukłą podstawę dzięki czemu skręty są dużo łatwiejsze. Połączony z odwróconym camberem (bananem) pomiędzy wiązaniami i płaską podstawą na tail-u i nosie daje dobre odbicie i MIĘKKI FLEX.

 

Deska Merc jest lekko kierunkowa kształt dla dobrej jazdy all-mountian.

 

Tłoczony ślizg Optic 2000 o wysokiej chłonności gwarantuje więcej czasu na jeżdżenie niż na przygotowania i smarowanie deski.

 

Rdzeń TruFlex Core zaprojektowany został tak, żeby dać snowboarderom niezrównaną allmountian-ową reaktywność.

 

Taliowanie EZDual Transisional dają łatwiejsze i bardziej intencyjne skręty dzięki łagodnemu katowi między wiązaniami i tip/tail, połączonym z większym kątem dla szybkiego i łatwiejszego karwingu.

 

 

zastanów się :wink:

 

[ Dodano: |15 Lut 2012|, o 15:16 ]

dlugosc dechy 159 , 6 bedzie zbyt krotka. takie jest moje zdanie :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwroc uwage iz on dopiero zaczyna ;)

Salomon ma ten sam slizg z tego co wiem, plaski rdzen a nie z camberem, ktory kiepsko nadaje sie do jazdy i reszta prawie ta sama.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za Salomonem 156 :) powinien być łatwiejszy do opanowania no i masz jakąś bazę do skoków, ogólnie jestem zwolennikiem troszkę krótszych desek (ale z umiarem) na początek z racji większej kontroli nad dechą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...