Skocz do zawartości

Na czym polega freeride?


Rekomendowane odpowiedzi

no to jazda po stoku.

a pytałaś się co to jest FREERIDE.Więc:

FREERIDE (dla amatorów dzikich stoków, puszystego śniegu i jazdy między choinkami) – to jazda terenowa i skoki z nasypów, wypatrywanie skrótów, poszukiwanie nieuczęszczanej trasy. Chcąc omijać leciwe świerki i dęby podczas zjazdu lub móc popisywać się jazdą pod wyciągiem, należy właśnie wybrać freeride. Freeride jest dobrym rozwiązaniem dla początkujących i niezdecydowanych, którzy chcą jeździć, ale nie wiedzą jak. :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam jeździć normalnie na wyciągach, na małych górkach. nic ekstremalnego;) jaki styl najlepiej mi pasuje?

 

 

 

najpierw naucz się jeździć. Potem jesli bd chciala sprobowac freeride lub freestylu to go po prostu sproboj. Jesli wybierzesz freeride i nauczysz sie dobrze manewrowac miedzy choinkami w puchu minie spory kawalek czasu, a jesli fs to juz kwestia zaangazowania i umiejetnosci zawodnika. Jak spadnie z raila i walniesz o niego głowa ( z kaskie czy bez ) zdecydowanie bedziesz wolała wjezdzac w choinki :razz: :razz:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci, jakiś BAN by uspokoił takie rozmowy w większości tematów bo to czyste nabijanie postów. Jeśli nie macie nic konkretnego do powiedzenia w temacie to po prostu nic nie piszcie od tego jest shoutbox :roll: chyba postaram się o miano moda i zrobię z tym porządek bo jak widać nikt nie interweniuje i z większości tematów robi się śmietnik.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posprzatane... nie jestem w stanie sam czytac wszystkiego i karac za kazda glupote.

Najchetniej wprowadzilbym tu maly terror, ale wtedy przestalyby sie pojawiac posty ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matzel, jasna sprawa dlatego chętnie pomogę :razz:

Malwinis, jak nauczysz się dobrze jeździć to spróbujesz wszystkiego, ja chociaż nie śmigam jeszcze jakoś magicznie to i tak wiem że będę próbował FS`u bo zostało mi to we krwi po skateboardzie na którym dużo trudniej robić tricki bo deska nie jest przypięta do stóp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to koniec nabijania postow i robienia offtopic :evil: . troche przejrzalem na posty ludzi i czy komus sie podoba czy nie . troche postow zostalo wykasowanych!!! TRZYMAJCIE SIE LUDZIE TEMATU W DANYM WATKU lub zmykac na shoutbox :!:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...