Skocz do zawartości

Jak ocenicie mój sprzęt?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Na początku z racji tego że jestem tu po raz pierwszy przesyłam dla wszystkich snowbordzistów gorące pozdrowienia ;)

 

A teraz proszę o opinie na temat zakupionego przeze mnie sprzętu ;) 2 sezony jezdziłam na wypożyczanych deskach wiec teraz postanowiłam sprawić sobie swój własny. Jestem amatorką w tej dziedzinie choć pragnę stale sie rozwijać ;)

 

Od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką tego zestawu:

 

http://allegro.pl/item256011474_zestaw_snowboard_airtracks_ae_nahr_kee_4_czesci.html

 

Z tym że dokonałam zamiany i buty kupiłam z tego zestawu:

 

http://www.allegro.pl/item254099352_zestaw_snowboard_stuf_pearl2008_idealny_dla_kobiet.html

 

Co sądzicie o tym sądzicie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, że zmieniając buty kierowałaś się ich wyglądem. xP Poza tym sprzęcik spoko. Na pewno nie będzie Ci potrzebny lepszy (przynajmniej na razie). Co do wymiany wiązań... Myślę, że nie byłoby to konieczne. Te z zestawu były całkiem, całkiem. Widziałem gorsze... :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehhe co Adi-1 wstydzisz sięswoich wiązań ? nie no bez jaj :razz: Ważne żeby dobrze trzymały buta i były niezawodne.

 

Co do zestawu to w sumie za niewygórowaną cenę całkiem przystępny zestaw. Wiązania na zdjęciach prezentują sięcałkiem nieźle, buciki też niczego sobie. Ciekawi mnie jak będzie z deską a dokładnie ze ślizgiem. Nie znam tej firmy ale niektóre z tych mniej znanych firm robią naprawde kiepskie ślizgi, mało wytrzymałe no ale to dopiero sie dowiesz jak pojździsz. ale ogólnie ok

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah... "powyrywałem paski i oddałem do reklamacji" Hahahah!!! To mnie rozjebało... xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... ^^ Wiesz... Mi np. wpadł telefon do jeziora (w sumie to ja z nim wpadłem podczas mojego rejsu łódeczką po jeziorze) i w serwisie powiedziałem, że z dziwnych przyczyn mi nie działa. xP Niestety mieli jakiś nowoczesny system (papierek w środku, który zabarwiał się pod wpływem wody), który wykrył, że telefon był zamoczony i nie uwzględnili gwarancji... :(

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam od razu wymuszaniem... ;p Btw... Właśnie się dowiedziałem, że mój telefon jest "nienaprawialny" xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...