Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem zupełnie początkująca i chciałabym kupić jakąs nie drogą deseczkę. Na allegro znalazłam dwa zestawy które mnie interesują

http://allegro.pl/technine-true-love-white-152cm-wiazania-buty-i2079661176.html wydaje mi się troche podejrzanie tani

 

http://allegro.pl/zestaw-raven-150cm-deska-flair-wiazania-buty-i2085617527.html

 

co o nich myślicie?

mam 168 cm wzrostu i waże 61 kg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja rada jak masz już kasę na deskę i orientacyjnie wiesz po jakich stokach będziesz jeździć idz do sklepu typu exisport albo intersport tam Ci wszystko dobiorą i dopasują ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony ze sprzętu, możesz sobie wszystko przymierzyć i zobaczyć czy Ci odpowiada, kupowanie pierwszego sprzętu przez internet nie jest dobrym pomysłem według mnie, co innego jak już jesteś przynajmniej na stopniu średnio zaawansowanym i masz jakieś pojęcie na temat sprzętu, jego budowy i przeznaczenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony jak ma kasę to może też kupić coś przyzwoitego na internecie, a w sklepie może się trafić sprzedawca, który wciśnie jej sprzęt, który im nie schodzi czy tam jakiś noname...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotary_Inside, chłopie to forum jest po to aby ludziom doradzić jaki sprzęt kupić i czy taki będzie w porządku dla danej osoby a nie zdzierać z nich kasę (często można zauważyć propozycję ludzi pracujących po sklepach a nie wrzucających linków specjalnie od siebie)... w intersportach itd pracują ludzie często nieogarnięci (wiem po kilku kumplach) i żyją dla prowizji :)

wracając do tematu obydwa zestawy które wybrałaś są ze sklepu w którym pracuje marpyc więc możesz do niego napisać na PW to dokładniej Ci będzie w stanie podpowiedzieć jeżeli chodzi o te zestawy. Osobiście polecam pójść do sklepu i jedynie przymierzyć sobie dany but jeżeli jest dostępny (pamiętajmy że ma on dobrze trzymać nogę a nie być wygodny jak legendarne klapki kuboty)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim intersporcie same heady i inne szajstwa;p Do tego ludzie których pytając o flex mówią że to mało ważne ale decha dobra:)

 

to samo w komisach zresztą jest;p

 

Ina sprawa w sklepach snowboardowych w większości pracują ludzie którzy sie tym jarają i jakieś pojęcie mają:P

 

A co do dechy lepiej kupic przez neta;p Na spokojnie porównac wszystkie oferty i właściwości dechy a nie pod wpływem szczątkowych informacji w sklepie;p

 

Ten sklep na allegro co podałeś jest fajny, do tego proboarder.plsupersklep.pl snowsport.pl ;p

 

To są sklepy które jak dla mnie mają najwieksze promocje i ustlają ceny;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajoma instruktorka snowboardu poleciła mi te zestawiki, a szczególnie pierwszy który mnie bardziej interesuje.

właśnie najbardziej obawiam się o buty, dlatego jutro połaże, może gdzieś znajde je, choć wątpie w mojej małej mieścinie;/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja rada jak masz już kasę na deskę i orientacyjnie wiesz po jakich stokach będziesz jeździć idz do sklepu typu exisport albo intersport tam Ci wszystko dobiorą i dopasują ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony ze sprzętu, możesz sobie wszystko przymierzyć i zobaczyć czy Ci odpowiada, kupowanie pierwszego sprzętu przez internet nie jest dobrym pomysłem według mnie, co innego jak już jesteś przynajmniej na stopniu średnio zaawansowanym i masz jakieś pojęcie na temat sprzętu, jego budowy i przeznaczenia.

 

Zabawne. Przykład z wczoraj z Intersportu w łódzkiej Manufakturze. Z ciekawości wszedłem zobaczyć ile im sprzętu zostało, a tam sprzedawca do sympatycznej Pani: "deska ma być między ramieniem a nosem". :) Wydaje mi się, że sklepy sprzedające wyłącznie sprzęt snowboardowy mają delikatnie mówiąc nieco lepsze pojęcie choćby o samym doborze, nie mówiąc już pojęciu o sprzęcie który sprzedają i samych oferowanych w takich sklepach markach najczęściej typowo snowboardowych, a nie robiących deski przy okazji produkcji rakiet do tenisa ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marpyc, zgodzę się z Tobą, niestety u nas na wsi Opole takich sklepów niewiele, chyba jedyny w którym gość miał zajawkę na dechę zbankrutował jakieś pół roku temu, ja byłem zadowolony z obsługi, gość mi dobrze doradził i było widać i słychać że ma pojęcie o tym co mówi, jestem zadowolony ze swojego sprzętu tym bardziej że dopiero uczę się na nim jeździć, Sugerowałem się swoją sytuacją ;) już na mnie nie krzyczcie ;) je jestem tutaj po to żeby reklamować usługi intersportu czy innych takich ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko tylko przestrzegamy by wystrzegac sie sieciowek:D i nie bac desek z internetu skoro taki wybor;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :) to forum ma być jak ten ogarnięty sprzedawca który się zna i doradzi co i jak a nie jak ten nieogarnięty nieznający połowy dobrych ale mało znanych marek:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totolosz, jeśli masz jakieś wątpliwości co do sprzętu z tych 2 linków proponuje bezpośrednio napisać do kolegi marpyc potrafi doradzić, zna się na rzeczy, a poza tym to sprzęt z jego sklepu :razz:

Co do butów to jednak lepiej przymierzyć bo ja byłem pewny że potrzebuje 46 bo takie w wypożyczalni były dobre i ładnie trzymały nogę a w sklepie okazało się że jednak 45

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wampir bo buty w wypozyczalni były już rozbite;p Ja zawsze mierze bita jak pasuje to biore pół rozmiaru mniejszyXD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty w obudwu linkach te same

W pierwszym sa lepsze wiazania, a w drugim wydaj sie, ze lepsza jest deska. Spytaj marpyca, moze bedzie mozna to jakos ze soba pogodzic i zlozyc inny zestaw ;) Ew. zawsze mozna przeciez kupic inne buty :)

 

Do intersportu to ja chodze tylko z nudow i ciekawosci ;) Raz kupiłem dwa ciuchy i na tym sie skonczylo ;)

Nie dość, że czesto maja gorszy towar (o podobnie brzmiaco nazwie) to jeszcze wiedza obslugi nie zawsze jest zadowalajaca.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...