Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

 

Za 2 tygodnie wyjeżdżam na deche. I tu zaczyna się problem gdyż nie posiadam takowej.

Spędziłem już kilka sezonów na desce(4) , więc co nieco umiem. Pierwszym moim zestawem był Nidecker jednak wystarczył tylko na 2 sezony. Później wypożyczałem deski. Ostatnio miałem 2 letnią przerwę.

 

Szukam deski głównie do zjazdów na trasach ale lubię tez poskakać na hopach i boxach.

Mam 180cm i ważę 70kg.

 

Zainteresowały mnie te deski:

Sapient TMA

 

Sapient Evolution

 

Burton TWC Standard

 

Co o nich myślicie? Ewentualnie proszę o wasze propozycje

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Evo da radę i na stoku. Możesz do niego poszukać jakichś Drake'ów (Fifty) bądź Flux'ów w dobrej cenie i będzie git :wink:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poprzednik obie dechy fajne daja rade i w tej cenie raczej bezkonkurencyjne a co do burton twc taka se byle jaka deska jakich wiele;d

 

Wiązania drake fifty chociaż ostatnio wiele modeli lepszych po przecenach da sie znaleźc albo fluxy:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do butterów jest tylko jedna deska - Signal Park Rocker :)

Z tańszych mięciutkich desek do butterów polecam np. Raven ttt (

) czy Raven Jibmaster. Trochę drożej będzie Rome Artifact i Technine Enforcer, ale obydwie są sztywniejsze (mimo teoretycznie niższej wartości flexu) od wspomnianych Ravenów.

Niestety zawsze jest coś za coś. Jeśli deska jest mięciutka, to słabo ze stabilnością.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam 157 będzie optimum, aczkolwiek biorąc pod uwage wage to 153 też by sie fajnie nadawała ale to raczej do zabawy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że muszę kupić do tego też buty. Niestety budżet jakoś znacznie nie wzrósł. Czasu coraz mniej. No i trzeba by zmierzyć te buty.

 

Najlepsze co znalazłem to:

Sapient Evo 153+ wiązania Raven s200+ buty Raven target

 

Mam możliwość sprawdzenia butów bo od wtorku będę w Łodzi.

No i ewentualnie wymienię te s200 na s400.

 

Co wy na to?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decha dobra, wiązania do kitu, buty nie wiem jak ci pasuja do nogi i wytrzymia to bedzie git... ale skoro budzet trzyma to niesttey wyboru zbyt niemasz:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w tej cenie to zestaw jest ok :) wiązania wytrzymają do przypływu gotówki aż będzie można w nie zainwestować :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście zostałbym przy s200 i szykował kasę na jakieś drake kingi albo fifty no chyba że chcesz przeznaczyć większy hajs to fluxy są dobrym rozwiązaniem :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema sensu zainwestowac w wiazania które pojda w cholere za 1 sezon;p Ewentualnie jak masz mozliwosc to wez to bez wiazan i kup uzywane (takie to na allegro chodza za jakas połowe ceny;p)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...