Skocz do zawartości

takie zapytanie o długość......


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam za sobą "dziewiczy" początek z dechą, i na pewno przy tym zostanę, ale............no właśnie, jako pierwszą deskę posiadłem Optiona Eclipse, długości 155 (sam mam 171 i ważę koło 80 kg) i nie było źle ale mam takie dziwne odczucie że gdybym miał deskę krótszą (5, może 10 cm) to jakoś nauka by mi szybciej przychodziła i tu moje pytanie - Czy tak by faktycznie było czy po prostu na razie troszkę ze mnie "łajza" i dlatego mi ciężko?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 80kg nie ma co brac krotszej niz 155. Fakt, byloby latwiej przez pierwsze dwa-cztery dni, zalezy od ogolnego wysportowania i checi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że złej baletnicy...

A teraz serio: jest to dobra deska na ciebie sam mam 173 cm i deche 156 i dobrze mi się jeździ. Dobrze jest jak deska jest do brody, moim zdaniem to jest dobra miarka :cool:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemuż to?

Jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o tym jaka deska jest dla niego dobra, to co w tym złego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm też mi to kiedyś tłumaczono w jakiejś wypożyczalni że powinno być do brody ale przecież pomyśl ludzie mogą mieć 180cm a ważyć zarówno 60kg i 130kg i w tym wypadku rozmiar deski zdaje mi się że będzie inny:P a odległość od od brody taka sama

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...