Skocz do zawartości

Pomocy!!! szuakm deski+ wiązania+buty dla kumpla..


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam Wszystkich! jak w temacie szukam dla kumpla deski+ wiązania! +buty :)

wzrost:186 cm

waga:91 kg

nr. buta: 46

Jeśli byście mi pomogli, podesłać jakieś propozycje, linki byłabym naprawdę ogromnie wdzięczna :)

najlepiej aby używaną dobrą deskę byście mi mogli wysłać, bądź jakieś nowe nie używane, obojętnie co aby było :D i plus do tego jeszcze jakieś buciki ;]

:smile:

 

dzięki za wszelką pomoc:

Klaudia :]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystkim polecasz Wooxy z dziurawymi sidewallami czy Nideckery Capowe sprzed kilkunastu lat. Wciskasz ludziom badziewia byle tylko zaistnieć w każdym wątku, a teraz nas prosisz o dobranie sprzętu? Czyżbyś jednak nie miała pojęcia o sprzęcie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

marpyc napisałam Ci co o tym sądze, może naprawde patrz na swoje wypowiedzi a nie dopierdzielaj się do moich, nie piszesz na temat, a po za tym troche wyluzuj, bo cały czas masz coś do mnie, nic Ci nie pasuje koleś;/ a tak po za tym: to mam kilka ofert, ale chciałam, aby ludzie którzy też się na tym też znają, aby mi podsunęli troche lepsze oferty,więc te komenarze typu": byle tylko zaistnieć w każdym wątku" bądź: " nie miała pojęcia o sprzęcie?" zostaw sobie na bok, bo nikt Cie o zdanie nie prosił i o obrażanie mnie...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada forum jest prosta - nie mam o czymś zielonego pojęcia, to się w danym wątku nie wypowiadam. Wielokrotnie sugerujesz deski kompletnie nieodpowiednie dla danej osoby lub deski, które pochodzą z innej epoki. Spróbuj kilka razy napisać takie bzdury jak tu na snowboard.pl, to inni ustawią Cię natychmiast do pionu. Na prawdę cenię sobie sympatyczną atmosferę tego forum, ale siejesz duży zamęt i wielokrotnie wprowadzasz ludzi w błąd, przez co pytający tracą zaufanie do tego forum.

Inna zasada obowiązująca na forum mówi o tym, iż pytający wrzuca linki, a inni te propozycje oceniają.

 

P.S. Proszę, nie wysyłaj mi na priv obrażających mnie wiadomości. Wierz mi, że nie tylko jestem starszy od Ciebie, ale i wykształcenie mam wyższe od Ciebie. Reszty Twojej wiadomości nie chcę nawet komentować.

 

Jeśli wrzucisz linki, to na pewno każdy chętnie doradzi Ci najodpowiedniejszą deskę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...