Skocz do zawartości

Jaką deskę polecicie dla mnie ;D


Rekomendowane odpowiedzi

zacznę od konkretów ;) Jestem Marta, od 7 lat jeżdżę na desce. Chciałabym kupić deskę, która będzie więcej ode mnie wymagała, a nie tylko wybaczała błędy, taka, która będzie podnosiła moje umiejętności. Przyznam się, nie jestem fachowcem w tej sprawie, nigdy z tej strony technicznej się tym nie zajmowałam, jeździłam na prostej, taniej desce, która też dużo mnie nauczyła, no ale pora chyba przesiąść się na coś poważniejszego. Tak więc proszę was, znawców ;) o to, abyście doradzili mi za jaką deską mogę się rozglądać. Oczywiście proszę również, żebyście wzięli pod uwagę to, żeby cenowo nie była ona wybuchowa ;)

dzięki wszystkim za info ;)

Pozdrawiam ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie z bieżącego sezonu tylko niektóre firmy mają deski dla początkujących, a na pewno nie znajdziesz w tej cenie deski z tego sezonu dla średniozaawansowanych.

Po kilku sezonach jazdy, jeśli zamierzasz się rozwijać na pewno nie warto patrzeć na podstawowe modele. Poszukaj czegoś z poprzednich sezonów, wrzuć linki, a my ocenimy. Marek robiących dobre damskie deski dla lepiej jeżdżących jest sporo: Sapient, Technine, Voelkl, Signal, K2 itd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...