Skocz do zawartości

Standardowy temat czyli niedrogi sprzęt na początek :)


Rekomendowane odpowiedzi

Albo nie jeździłeś na deskach które polecasz lub jeździłeś tylko na nich nie mając porównania z normalnymi deskami. Nie wciskaj ludziom kitu, bo będą mieli do Ciebie pretensje po pierwszej przejażdżce na tym sprzęcie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marpyc, zgadzam się!!! te firmy to raczej produkują deski słabej jakości i technologii z poprzedniego wieku. Lepiej skup się na firmach znanych i cenionych za sprzęt snowboardowy który pomoże odczuć pełną radość podczas użytkowania a nie żal z źle ulokowanych pieniędzy :) zdecyduj się na head'a z twoich propozycji lub poszukaj dobrej używki teraz rozpoczynają się wyprzedaże i giełdy lokalne więc warto poszukać gdzie w okolicy znajduje się dobry sprzęt w dobrej cenie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous
Albo nie jeździłeś na deskach które polecasz lub jeździłeś tylko na nich nie mając porównania z normalnymi deskami. Nie wciskaj ludziom kitu, bo będą mieli do Ciebie pretensje po pierwszej przejażdżce na tym sprzęcie.

ja nie "JEŹDZIŁAM" - ale znajomi tak i temu piszę .... a po za tym mam prawo do własnego zdania, tak jak Tym, wcale nie musi kupować tych desek których mu oferuje, tylko sobie wybierze te lepsze opinie itp.. wiec nie wiem o co burzysz..

 

[ Dodano: |24 Sty 2012|, o 21:43 ]

i ogarnijcie sie :] wolnosc slowa jest :mrgreen:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecanie czegos, co ciezko nazwac "sprzetem snowboardowym" nie jest porada :) z tym sprzetem bedzie wiecej problemów, niz korzysci i dodatkowe koszty w postaci klejen, specjalnych serwisow, wymian pompek, paskow, strapow itp. itd. szybko moze przekroczyc cene takiego kompletu jak voelkl stroke, ktory przy odrobinie szczescia latami bedzie dzialac.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...