Skocz do zawartości

bluza aktywna


Rekomendowane odpowiedzi

miał ktoś do czynienia z takimi bluzami??

http://supersklep.pl/c7-bluzy-aktywne/i122366-bluza-z-kapturem-volcom-straights-hydro-pull-over-sun

ja osobiście się zastanawiam i nie wiem czy można nimi zastępować kurtkę (oczywiście w temperaturach w granicach 0) czy jedynie jako jedna z warstw ciuchów na stok pod kurtkę. Jeżeli istnieją takie "zastępstwa" kurtek to proszę bardzo o link bo od jakiegoś czasu już szukam takiego cuda :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Nie dawno wróciłem z Czech, gdzie sporo osób w takich jeździło i od tamtego czasu takiej szukałem ! :mrgreen: dzięki za link!

 

edit. No i bym zapomniał, jak było dosyć ciepło ok0stopni to właśnie w takich jak zlinkowałeś jeździli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StaSZek, AnderseN, niestety się z wami nie zgodzę! kupiłem ją i nie jest zwyczajna :) jest to termoaktywna bluza oddychająca, przetestowałem ją na stoku i przy -3 stopniach można spokojnie w niej śmigać (oczywiście bielizna termiczna pod nią):) naprawdę jestem zadowolony z zakupu:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja jeździłem w niej 2 razy:

1. było -3stopnie na tym miałem kurtkę ale dawało słońce więc kurtkę odstawiłem i na samej bluzie z bielizną termoaktywną pod spodem (no i coś na szyję, bandanę) i było akurat.

2. ostatni wtorek -15 stopni pod kurtką fajnie trzymała ciepło

 

co do przemakalności to przyznam że nie bardzo testowałem bo nie wiele leżałem :P ale po 2 wywrotkach nie była ani trochę mokra :) chodząc w niej na co dzień też jestem mega zadowolony trzyma ciepło jak szalona a gdy złapał mnie deszczyk to kaptur nie przemakał :P więc naprawdę daje radę. Ze szczerym sercem polecam! ale pamiętajcie jedno M=L L=XL itd no i zobaczcie na długość (jest dłuższa niż przeciętna bluza) to zależy kto jakie bluzy lubi dla mnie wąska ale długa to nie tylko piękne określenie na modelkę ale i na idealną bluzę :P (to mój styl codzienny).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...