Skocz do zawartości

Jak odróżnić oryginalny sprzęt od podróbek?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pytanie mam takie jak w temacie.

 

Jak w praktyce odróżnić podróbkę deski od oryginału? Teraz allegro kusi strasznymi przecenami i szkoda by było natknąć się na jakąś chińską podróbę.

 

Spójrzcie np. na ten przykład:

 

SKLEPOWE ZDJĘCIE

 

ZDJĘCIE Z ALLEGRO

 

Jak widać obie deski różnią się nieco od siebie od górnej strony. A i na allegro i w sklepie mają to samo oznaczenie, ten sam model, z tego smaego sezonu. Czy deska z allegro może być podrabiana?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta sklepowa to 65wide a allegro 55 o ile dobrze mogę rozczytac :) czesto producenci na kazda dlugosc robia inna grafike, ale nawet dla tej samej dlugosci kilka grafik.

Np. Salomon Sick stick http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQocikKJtZZ2JRSRE4uBfKt3E9I8eeg3i0xheChMt3d0jK6mdPAfXNGJrjk czy Sapient Evolution

Rozróżnic po obrazku się nie da, jedynie tylko macanie w realu, wprawne oko i ewentualnie oryginal pod reka pomoze ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, długości są różne, ale nawet nie o to mi chodzi. Tylko o to, że w jednej desce pod grafiką widoczne jest gołe drewno, a w drugiej jest ono zakryte całkowicie grafiką. Mam nadzieję, że wszystko bedzie ok. Bo wygrałem NITRO Prime Agenta za 370zł ; )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...