Skocz do zawartości

Zestaw FS prawie zdecydowany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w tym roku wreszcie sie skupie i sprzęt kupie! Mam na to jutro :D

 

Mam mocno na oku;

Decha

Voelkl Squad Rocker 2011

Signal Park Rocker 11/12 lub Light Rocker

 

Wiązania:

K2 Hurrithane

Flux RK30 lub TT30

 

Sprzęcik przede wszystklim do zabawy na stoku butterki itd :), ktoś mi wspominał że Taki Signalek nadawał by się równieżdo freeride'u? Prawta to? co z Voelkl'em?

 

Bardzo bardzo pilne :D! nie wiem czywytrzymam do po weekendzie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

konkret odpowiedź :) tylko jakie fluxy?

 

Nadmieniam, że to mój pierwszy sprzęt fs więc moc musi być ze mną ;), bo bedzie gleba na glebie.

 

Na zestawie voelkl+ fluxy powiedzmy rk30 da rade normalnie po stoku zjechać :D?

 

jaka długość dechy? 155 czy 158? ja bym bral 155 ale co ja sie znam

 

ten voelkl ma flex 7 - mam wrażenie to to troche dużo jak na pierwszą dechę fs, ja nie ten poziom "jak ktoś potrafi i na stole butterki pociśnie"

 

moje gabaryty to 183cm i waga 79-83kg zależy od formy ;)

 

p.s na Youtubie jest filmik pokazujący jak gnie się Signal, ten Voelkl będzie podobnie przegięty?

 

Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wiazania sa identyczne...no moze twardoscia sie roznia, ale nawet mi sie nie chce sprawdzac w katalogu ;) Na wszystkim da rade zjechac ;) deski FS daja rade na stoku, ale bez szalu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Voelkl Squad Rocker 2011
genialna deseczka. miałem okazje ostatnio na niej troche pojeździć i byłem naprawdę mile zaskoczony, mimo że to rocker i decha fs to naprawdę super trzyma, można śmiało agresywnie pojeździć na krawędzi. Deseczka jest dosyć miękka ale nie "papuć" , decha ma dobrego popa, buttery łądnie na niej wychodzą - jak najbardziej polecam

 

Co do wiązań to do niej w sumie bardziej poleciłbym tt30, będą bardziej uniwersalne. Łyżka w RK30 jest zdecydowanie miększa co ma zalety w jibbingu//

 

deski FS daja rade na stoku, ale bez szalu.
nie zgadzam sie :) obecnie jest wiele desek fs ktore wyśmienicie spisują sie na stoku a wśród nich jest wlasnie wymieniony voelkl squad rocker, polecam tez stepchild simon chamberline, k2 parkstar
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...